Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6974
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ostatnie dni na składanie wniosków do LPR

Piątek, 15 stycznia 2016, 14:50
Aktualizacja: 14:53
Autor: UM
Jelenia Góra: Ostatnie dni na składanie wniosków do LPR
Fot. Archiwum
Trwają ostatnie przygotowania przed „zapięciem” Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Jeleniej Góry na okres 2015 – 2023. Wnioski, które zostaną właśnie teraz złożone i przyjęte mają szanse na uzyskanie dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

- Zabiegamy o to – zapowiada Jerzy Łużniak, zastępca prezydenta Jeleniej Góry – by każdy z mieszkańców miał świadomość także własnego, osobistego uczestnictwa w tym procesie i wpływ na ostateczny kształt programu, stąd zachęcamy do analizy potrzeb i składania wniosków.

Komunikat:
Szanowni Mieszkańcy, Przedsiębiorcy, Organizacje, Stowarzyszenia

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Jeleniej Góry na lata 2015-2023, raz jeszcze zachęcamy wszystkich do zgłaszania propozycji projektów rewitalizacyjnych do Lokalnego Programu Rewitalizacji. Ujęcie projektu w powyższym programie będzie podstawą do starań o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Formularz propozycji projektów do Lokalnego Programu Rewitalizacji Jeleniej Góry można pobrać ze strony internetowej www.rewitalizacja.jeleniagora.pl lub osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Jelenia Góra, Plac Ratuszowy 58, Wydział Rozwoju Miasta, II piętro, pok. 209 (dobudówka Ratusza).
Wypełnione formularze w wersji papierowej należy złożyć (osobiście lub drogą pocztową) w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2016 r. do Wydziału Rozwoju Miasta oraz elektronicznie na adres e-mail: rewitalizacja@jeleniagora.pl

W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Rozwoju Miasta, pod nr tel. 757546126 lub adresem e-mail: rewitalizacja@jeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group