Niedziela, 28 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Ostatni dzwonek dla fotografujących

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Jeszcze do jutra (22 lipca) można składać prace w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie – 2010”. Dla najlepszych czekają nagrody.

reklamy

Zmagania objął patronatem prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski.Najbardziej prestiżowy konkurs Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego to zaproszenie dla wszystkich fotografujących do zaprezentowania swoich najciekawszych zdjęć ilustrujących codzienność Jeleniej Góry oraz radości i troski jej mieszkańców.

Plon konkursu stanowi corocznie niezwykle ciekawa kronika jeleniogórskiej rzeczywistości widzianej oczyma pasjonatów fotografii. Zapewne będzie tak i w tym roku.

Każdy autor może nadesłać na konkurs do dziesięciu prac w tym jeden zestaw składający się z wyraźnie oznaczonych kilku fotografii. Zdjęcia nie mogą być podklejone ani oprawione. Format nadsyłanych prac powinien wynosić 20 x 30 cm. Organizatorzy czekają na zdjęcia do 22 lipca.

Prace można składać osobiście w siedzibie JTF-u (Podwale 1 a) lub przesłać na adres towarzystwa. Plonem zmagań będzie zbiorowa wystawa w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu, który imprezę współorganizuje. W tym roku wernisaż odbędzie się 2 września. Dla zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz rzeczowe.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka