Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9701
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ostatni dzwonek dla fotografujących

Środa, 21 lipca 2010, 8:46
Aktualizacja: 8:47
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Ostatni dzwonek dla fotografujących
Fot. TEJO
Jeszcze do jutra (22 lipca) można składać prace w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Jelenia Góra i Jeleniogórzanie – 2010”. Dla najlepszych czekają nagrody.

Zmagania objął patronatem prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski.Najbardziej prestiżowy konkurs Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego to zaproszenie dla wszystkich fotografujących do zaprezentowania swoich najciekawszych zdjęć ilustrujących codzienność Jeleniej Góry oraz radości i troski jej mieszkańców.

Plon konkursu stanowi corocznie niezwykle ciekawa kronika jeleniogórskiej rzeczywistości widzianej oczyma pasjonatów fotografii. Zapewne będzie tak i w tym roku.

Każdy autor może nadesłać na konkurs do dziesięciu prac w tym jeden zestaw składający się z wyraźnie oznaczonych kilku fotografii. Zdjęcia nie mogą być podklejone ani oprawione. Format nadsyłanych prac powinien wynosić 20 x 30 cm. Organizatorzy czekają na zdjęcia do 22 lipca.

Prace można składać osobiście w siedzibie JTF-u (Podwale 1 a) lub przesłać na adres towarzystwa. Plonem zmagań będzie zbiorowa wystawa w Osiedlowym Domu Kultury na Zabobrzu, który imprezę współorganizuje. W tym roku wernisaż odbędzie się 2 września. Dla zwycięzców czekają nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
716
Tak
21%
Nie
68%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group