Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 5169
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Organizatorzy Karkonoskiego Festiwalu Światła dziękują

Wtorek, 13 stycznia 2009, 9:11
Aktualizacja: 9:35
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Organizatorzy Karkonoskiego Festiwalu Światła dziękują
Festiwal Światła pozostanie niezapomnianym wydarzeniem. Następny – za rok.
Fot. TEJO
Byli pełni obaw, czy się uda. Teraz są zadowoleni z sukcesu. Janusz Stańczyk i Robert Futenhendler dziękują tym, którzy do Cieplic przybyli oraz tym, którzy bezinteresownie pomagali w przebiegu imprezy.

Nie mieliśmy ochroniarzy, ale grupę licealistów z II LO im. Norwida, wolontariuszy, którzy chętnie i skutecznie nam pomagali – powiedział nam Janusz Stańczyk. – Nam, organizatorom Festiwalu, największa radość sprawili uśmiechnięci ludzie, którzy na nowo odkrywali Cieplice. Cieszy nas również to, że dni świetlnych prezentacji przebiegły niezwykle spokojnie i w naprawdę rodzinnej atmosferze.

Cieszy również fakt, że przedstawiciele Philips Lighting Poland, sponsora głównego festiwalu , zostali oczarowani miejscem , wyborem miejsc i sposobem ich iluminacji i atmosferą, jaka zapanowała w Cieplicach – dodają Janusz Stańczyk i Robert Futenhendler.

Obydwaj dziękują wszystkim gościom za znakomita atmosferę, także podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Dobrze się stało, że połączyliśmy te dwie imprezy, bo WOŚP należy się Wielka Iluminacja – konkludują. Zapowiadają też, że w przyszłym roku Karkonoski Festiwal Światła odbędzie się w jeszcze ciekawszej formule. Jakiej? Na razie to sekret.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group