Niedziela, 1 sierpnia
Imieniny: Nadii, Piotra
Czytających: 6459
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Olimpiada językowa dla dzieci z przedszkoli

Piątek, 11 maja 2018, 5:37
Aktualizacja: Sobota, 12 maja 2018, 7:04
Autor: MP 14
Jelenia Góra: Olimpiada językowa dla dzieci z przedszkoli
Fot. Archiwum Przedszkola nr 14
I Międzyprzedszkolna Olimpiada z Języka Angielskiego odbyła się w Miejskim Integracyjnym Przedszkolu nr 14 w Jeleniej Górze.

W olimpiadzie wzięło udział osiem publicznych przedszkoli z Jeleniej Góry. Każdą placówkę reprezentował 3-osobowy zespół. Dzieci otrzymały wcześniej zakres słownictwa, który miały przygotować na olimpiadę. Na przedszkolaki czekały ciekawe zadania z różnych obszarów tematycznych z języka angielskiego. Wszystkie dzieci wykazały się dużą wiedzą, umiejętnościami językowymi oraz zaangażowaniem.

Ponadto wszyscy uczestnicy olimpiady wzięli udział w zabawach muzyczno-ruchowych, a dzieci z Miejskiego Integracyjnego Przedszkola nr 14 przedstawiły scenkę w języku angielskim, w ramach której poprowadziły dialog, recytowały wiersz ,,FRUITS" oraz rymowankę, a na zakończenie zaśpiewały piosenkę ,,THE TWINKLE SONG".

Wszyscy olimpijczycy dostali dyplomy, flagi Wielkiej Brytanii oraz słodkie niespodzianki. Olimpiada okazała się trafnym pomysłem, wszystkie dzieci miały okazję wykazać się swoją wiedzą a przy okazji świetnie się bawić. Już za rok druga edycja, na którą z pewnością wszyscy będą czekać i starannie się przygotowywać!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group