Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 2324
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Olimpiada dla badmintonistów Chojnika

Poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 0:00
Autor: KED
Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się podczas rozegranych w Sulęcinie zawodów eliminacyjnych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (OOM) badmintoniści Chojnika Jelenia Góra).

W grze pojedynczej juniorów młodszych drugie miejsce zajął Artur Korba dzięki czemu ma już zapewniony udział w OOM, zaś trzeci był Dominik Staniszewski i jego udział w Olimpiadzie uzależniony jest od najnowszej listy rankingowej Polskiego Związku Badmintona. Drugie lokaty premiowane awansem do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży zajęli w grze podwójnej Dominik Staniszewski i Marcin Uram oraz w grze mieszanej Artur Korba wraz z Agatą John. Wiele radości szkoleniowcom Chojnika przysporzył także występ Urszuli Śmietanki, która niespodziewanie zajęła trzecie miejsce w grze pojedynczej juniorek młodszych Jest to największy sukces młodej zawodniczki, tym bardziej ze do tej pory nie osiągała ona takich wyników. Swoją grą zawodniczka Chojnika najprawdopodobniej zapewniła sobie również prawo gry na turnieju finałowym OOM

Podczas gdy juniorzy młodsi walczyli o awans do OOM na parkiecie w Sulęcinie, młodzicy zmagali się o prawo gry w finale Mistrzostw Polski Młodzików (MPM) w hali Politechniki w Jeleniej Górze – Cieplicach. W zawodach tych wspaniale spisała się Paulina Kaczorowska, która nie miała sobie równych i pewnie zwyciężyła w grze pojedynczej młodziczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group