Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 12130
Zalogowanych: 101
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Okradł byłą dziewczynę

Piątek, 29 grudnia 2023, 12:53
Autor: Policja Jelenia Góra
Jelenia Góra: Okradł byłą dziewczynę
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji wspólnie z kryminalnymi z komisariatu I policji w Jeleniej Górze zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o serię przestępstw przeciwko mieniu oraz o groźby karalne.

19 grudnia br. jeleniogórzanka powiadomiła, że jej były partner w nocy z 12 na 13 grudnia br. ją okradł. Jego łupem padły karty kredytowe, telefon komórkowy, dokumenty oraz kluczyki do samochodu marki Audi, który to pojazd następnie ukradł z parkingu osiedlowego. Ponadto mężczyzna kierował wobec niej groźby karalne.

Audi ukryte w innym powiecie

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie mężczyzny podejrzewanego o popełnienie tych czynów. W trakcie czynności mundurowi ustalili jego miejsce pobytu i go zatrzymali, a następnie w jednej z miejscowości powiatu lwóweckiego odnaleźli skradziony pojazd, który po czynnościach przekazali właścicielce.

Funkcjonariusze ustalili, że 32-latek ma na koncie dodatkowo 11 innych przestępstw, takich jak kradzieże, kradzieże z włamaniem oraz groźby karalne, których dopuścił się w Jeleniej Górze pod koniec br.

Święta za kratkami

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.22 grudnia br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 2 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

26
46%
Cieszy
17
30%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
2%
Smuci
1
2%
Złości
11
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy masz w domu psa lub kota? A może inne zwierzę?

Oddanych
głosów
913
Mam psa
41%
Mam kota
24%
Mam 2 psy
5%
Mam 2 koty
11%
Mam inne zwierzątko w domu (rybki w akwarium liczą się jako jedno)
8%
Mam więcej niż 3 zwierzątka w domu
11%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Rosjanie o wojnie. Czy chcą pokoju?
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Jeleniogórskie ulice
Nazwa ulicy nie od pijaków, a od zakonników – Pijarska łączy nowe i stare
 
Inne wydarzenia
Nasz młody zapaśnik drugi w Polsce. Był najlepszy z całego Dolnego Śląska
 
Aktualności
Nowy Bike Park Czarne już czasowo zamknięty
 
Aktualności
Ruina, która ma się odrodzić. Huta Julia w Szklarskiej Porębie czeka na odbudowę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group