Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8084
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Okradali samochody – zatrzymani podczas włamania

Poniedziałek, 22 lipca 2013, 10:50
Aktualizacja: 17:12
Autor: 112
Jelenia Góra: Okradali samochody – zatrzymani podczas włamania
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci dzisiaj (22.07.) w nocy zatrzymali w Jeleniej Górze na gorącym uczynku dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do samochodów. Jak ustalili funkcjonariusze, mają oni na koncie kilkanaście takich przestępstw. Ich łupem tej nocy padły radioodtwarzacze.

W nocy podczas patrolowania centrum miasta policjanci z Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze przyjęli zgłoszenie o włamaniu do zaparkowanego pojazdu. W trakcie penetracji najbliższej okolicy funkcjonariusze zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na widok radiowozu zaczęli uciekać. Policjanci w bezpośrednim pościgu ich zatrzymali. To mieszkańcy Jeleniej Góry w wieku 17 i 18 lat.

W trakcie wykonywania dalszych czynności policjanci ustalili, że zatrzymani mają na koncie kilkanaście kradzieży z włamaniem. Ich łupem padały głównie radioodtwarzacze, głośniki samochodowe, gaśnice, ładowarki do telefonów.
Utracone mienie zostało częściowo odzyskane. Starszy ze sprawców trafił do policyjnego aresztu, a młodszy do Izby Dziecka – informuje nadkom. Bogumił Kotowski, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group