Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3789
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Okradał na wyrwę starsze kobiety

Wtorek, 10 listopada 2009, 12:44
Aktualizacja: 12:45
Autor: TEJO
32–latek w Piechowic obrabował dwie starsze mieszkanki Jeleniej Góry i Karpacza wyrywając im torebki z pieniędzmi lub wartościowymi przedmiotami. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

– Sprawca wykorzystał sytuację i na swoje ofiary wybrał dwie samotne, starsze kobiety. Kradzieży damskich torebek dokonał 7 listopada 2009 roku w Jeleniej Górze i w Karpaczu. W stolicy Karkonoszy wyrwał torebkę idącej 72-letniej kobiecie i uciekł.
Jego łupem padły dokumenty, okulary oraz ponad 300 zł. W Karpaczu wyrwał torebkę turystce. Jego łupem padł aparat fotograficzny i czapka – mówi podisnp. Edyta Bagrowska z policji.

Powiadomieni o przestępstwach policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W oparciu o rysopisy sprawcy uzyskane od pokrzywdzonych funkcjonariusze wytypowali 32-latka jako sprawcę tych kradzieży. Wkrótce ich podejrzenia się potwierdziły. W mieszkaniu sprawcy funkcjonariusze odnaleźli skradziony turystce w Karpaczu aparat fotograficzny.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Za kradzieże grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Był on wcześniej karany za takie same przestępstwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group