Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9488
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Okazja czyni złodziei quada

Środa, 17 czerwca 2009, 9:48
Aktualizacja: 9:49
Autor: TEJO
Na długo zapamięta przejażdżkę czterokołowcem po bezdrożach w Siedlęcinie właściciel pojazdu, który utknął w błocie. Kiedy sprowadził pomoc, aby wyciągnąć pojazd, po quadzie zostały tylko ślady.

Do zdarzenia doszło 11 czerwca 2009 roku w lesie w okolicach Siedlęcina. Pokrzywdzony wybrał się na przejażdżkę. Jeżdżąc duktami leśnymi ugrzązł w błocie i nie mógł wyjechać. Pozostawił quada i udał się po pomoc, aby wyciągnąć pojazd. Jakież było jego zdziwienie, kiedy przyjechał, a pojazdu już nie było – informuje nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci ustalili, że całą sytuację obserwował 34-letni wędkarz, który o pozostawionym pojeździe powiadomił swojego kolegę z Piechowic. Mężczyźni postanowili wykorzystać okazję. 38-latek podjechał we wskazane miejsce samochodem i wspólnie z kolegą wyciągnęli quada i wywieźli. Obecnie policjanci ustalają, miejsce ukrycia bądź sprzedaży pojazdu. Jego wartość to około 24 tysięcy złotych.

Sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za kradzież grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Za to przestępstwo zostali objęci dozorem policyjnym oraz zastosowano wobec nich poręczenie majątkowe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group