Zalogowanych: 13

Jelenia Góra: Okazałe zakończenie rundy

Sobota, 27 maja 2023, 19:25
Aktualizacja: 19:26
Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra zakończyli sezon zasadniczy zwycięstwem 8:0 nad Granitem Roztoka. Przed ekipą Jacka Kołodziejczyka dwa najważniejsze mecze - baraże o awans do III ligi.

Biało-niebiescy już od początku dominowali na boisku. W 2. minucie prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Firlej, następnie dwa trafienia dołożył Nikodem Siudak, a w 24. minucie było już 4:0 za sprawą gola Marcela Ratajskiego. Do przerwy więcej bramek nie padło, ale taką samą liczbę goli ujrzeli kibice po zmianie stron. Jednego gola zdobył Kamil Kurianowicz, a klasycznego hat-tricka dołożył Mateusz Baszak. Ostatecznie Karkonosze pokonały Granit 8:0.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - Granit Roztoka 8:0 (4:0)

Karkonosze: Fościak - Kuźniewski, Hetman, Firlej, Bartecki, Kocot, Sołtysiak, Chmielewski, Siudak, Tokarz, Ratajski oraz Wieliczko, Maciejewski, Baszak, Firmanty, Wąsiewski, Ranecki, Juszczyk, Kurianowicz.

Rywalem Karkonoszy w barażach o awans do III ligi będzie Słowianin Wolibórz. Pierwszy mecz 31 maja na wyjeździe, a rewanż 3 czerwca na stadionie przy ul. Złotniczej.