• Czwartek, 20 lutego 2020
  • Godz. 0:45
  • Imieniny: Leontyny, Leona, Zenobiusza
  • Czytających: 7200
  • Zalogowanych: 10
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Of(f)ensywa w Klubie Kwadrat

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 listopada 2015, 8:14
Aktualizacja: 8:17
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Achiwum Organizatora
Już w najbliższą sobotę, 7 listopada, w jeleniogórskim Klubie Kwadrat wystąpi zespół Offensywa – wypełniając lokal przy ul. Bankowej energetycznym punk rockiem.

Offensywa to petarda ze szczecińskiego undergroundu! - informują organizatorzy koncertu. Muzyką, która wykonuje trio z Zachodniopomorskiego, to energetyczne połączenie nowoczesnego, melodyjnego punk rocka i ska. Zespół ma na koncie wiele sukcesów, m.in. zwycięstwo w ogólnopolskich eliminacjach Woodstock 2013 oraz występ na Dużej Scenie Festiwalu, półfinał telewizyjnego talent show MUST BE THE MUSIC - TYLKO MUZYKA oraz wiele innych – dodają.

Podczas swoich koncertów szczeciński kwartet zdecydowanie stawia na żywiołowość, dobrą zabawę, konkretne treści i solidne brzmienie. Oprócz własnych kompozycji kapela wykonuje również numery z repertuaru amerykańskich potentatów takich jak Green Day czy Rancid. OFFENSYWA to nowa energia oraz esencja młodości w czystej formie, która bez cwaniactwa, oportunizmu i gwiazdorskich zapędów dumnie i pewnie podąża do przodu, nie oglądając się na innych – czytamy na profilu facebook'owym zespołu

Występ w ramach trasy koncertowej promującej ich drugą płytę pt. „Zwycięstwa smak” zaplanowano na sobotę (7.11) od godz. 20 w Klubie Kwadrat przy ul. Bankowej 28/30. Bilety wstępu: 10 zł.
.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~sąsiad 4-11-2015 8:30
Już dziś proszę Szanowną Policję (bo na SM nie ma co liczyć) by zajęła się utrzymaniem porządku na tyłach JCK. Podczas takich imprez z tyłu budynku panuje istne pandemonium w trakcie którego powstaje ogromny syf: potłuczone butelki i puste kartony po zapitce. Ochrona z JCK ma dupoko w głębie to że ich klienci uprzykrzają życie okolicznym mieszkańcom. POMOCY. A JCK powinno zmienić nazwę. Ta instytucja nie nic wspólnego z kulturą...
~do sąsiad 4-11-2015 10:21
Proszę uważnie czytać treść artykułu.. koncert jest organizowany przez prywatny podmiot, a nie jak Pan pisze JCK. Lokal w którym odbywa się koncert jest wydzierżawiony. Podczas imprez realizowanych przez JCK nie ma sytuacji, o których wspomina Pan w poście. JCK w budynku posiada osobę upoważnioną do pilnowania porządku wewnątrz obiektu. Portiernia, o której mowa, nie jest upoważniona do pilnowania porządku wokół podwórek przyległych do obiektu, zwłaszcza w sytuacji, w której imprezy nie są organizowane przez JCK. Z poważaniem kierownik ZDzPiI Bankowa Ł.D.
~ 4-11-2015 12:22
JCK jak by ktos nie wiedzial pelna nazwa Jeleniogorskie Centrum Kultury uwaza ze odpowoada tylko za kulture na terenie swojego obiektu a wszystko co odbywa sie np.2 metry dalej to juz nie jest ich sprawa proponuje zeby instytucje zmienila nazwe na NCK czyli nasze centrum kultury bo na pewno nie jeleniogorskie.
~do sąsiad 4-11-2015 13:45
Napisz czy chodzi Ci o JCK na 1 Maja czy JCK na Bankowej ?
~do sąsiad 4-11-2015 14:02
zresztą sąsiad wie, że w lecie kiedy nie było ani kwadratu ani imprez w budynku w weekendy hordy młodzieży tak czy inaczej z tyłu BGŻ sobie pikniki urządzały. Dzwońcie na straż Miejską albo Policję.
~ 4-11-2015 16:11
A skąd sąsiad wie że to uczestniczy tych imprez zostawiają te śmieci, a nie miejscowe pijaczki które chowają się przed SM i kamerami ??
~sąsiad 4-11-2015 18:34
Mieszkam tam, mam okno na ten właśnie skrawek ziemi i widzę jak rotują między Żabką (zakupy alkoholu), tyłami JCK i BGŻ (spożywanie tegoż alkoholu) i JCK (impreza). Pewnie gdyby w JCK ceny alkoholi były tak niskie jak w sklepach to ta rotacja miałaby mniejszą skalę. Niestety niektóre grupy imprezowiczów i tak tu będą przychodzić bo w JCK palenie marihuany jest zabronione... Szanowny Panie kierowniku ZDzPiI Bankowa Ł.D. proszę o podanie terminu najbliższej imprezy organizowanej przez Państwa. Następnego dnia pokażę Panu zdjęcia z pobojowiska, które zostanie po tej imoprezie. 5 metrów od Waszego budynku na schodach do BGŻ, kolejne 5 przy garażach tegoż banku. Rzecz nie odbywa się na prywatnych posesjach a na drodze dojazdowej prowadzącej do miejsc parkingowych. cdn
~sąsiad 4-11-2015 18:42
Proszę Szanowny Panie kierowniku ZDzPiI Bankowa Ł.D. postawić się na naszym miejscu (kierowców tychże aut). Po takich imprezach najpierw wychodzimy pieszo jak saperzy badać wyjazd, sprzątamy i dopiero po tym możemy wyjechać na świat. Bądź Pan dobrym sąsiadem i zrób Pan z tym porządek. Jestem gotów do współpracy. Może wspólnie coś poradzimy. Pozdrawiam.
~do sąsiad 4-11-2015 20:10
Ale tam wejść może każdy. Skąd ma Pan pewność że te osoby to na pewno bywalcu JCK ? Musiałby Pan widzieć jak wchodzą do JCK od ul. Bankowej, a tego już Pan nie widzi, więc to tylko gdybanie.
~do sąsiadów 5-11-2015 9:02
Proszę Państwa kilkukrotnie interweniowaliśmy w tej sprawie u organów bezpośrednio odpowiadających za bezpieczeństwo miasta. W 2013 roku odbyło się spotkanie przedstawicieli wspólnot mieszkaniowych, baku BGŻ oraz JCK. Padła propozycja wspólnej inwestycji w oddzielenie terenu od strony Megamix oraz bramy wjazdowej. Sytuacja została zbagatelizowana właśnie przez przedstawicieli wspólnot argumentując, utrudnianiem życia mieszkańcom. Podkreślam, że imprezy o których Państwo mówią nie maja nic wspólnego z działalnością JCK. Rozumiem Państwa i również dołożę wszelkich starań aby pomóc w tej uciążliwej sytuacji. Jestem otwarty na sugestie i jestem przekonany, że przy odrobinie chęci wszystkich zainteresowanych podmiotów uda nam się wspólnie rozwiązać problem, który dotyczy nas wszystkich. Ł.D
~ 5-11-2015 10:30
Problem może i jest, natomiast zrzucanie winy na JCK czy Kwadrat to szukanie kozła ofiarnego. Ba, może to być nawet anonimowe oczernianie. Przykład już podał ktoś wyżej, że pomimo zamknięcia klubu i braku imprez w JCK śmieci dalej byly.
~ 5-11-2015 12:40
Potega mediow,Pan kierownik z JCK w swoim oierwszym wpisie sugerowal ze to nie jego sprawa i generalnie go to nie obchodzi a prosze jak szybko zmienil zdanie piszac o wspolnym problemie.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group