Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6323
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odpowie za kradzież spodni

Środa, 20 lipca 2011, 11:10
Aktualizacja: 11:12
Autor: Angela
Jelenia Góra: Odpowie za kradzież spodni
Fot. SM
Trzy pary spodni padło łupem 29 – latka, którego wczoraj zatrzymali strażnicy miejscy. Złodziej wpadł w ręce stróżów prawa kilkanaście minut po tym, jak wraz z kolegą wyniósł odzież z jednego z jeleniogórskich sklepów.

O kradzieży kilku par spodni przez dwóch nieznanych mężczyzn strażnicy miejscy zostali zaalarmowani wczoraj około godziny 16.00 podczas patrolowania ulicy Krótkiej w Jeleniej Górze. Dzięki natychmiastowej reakcji sprzedawcy, jednego ze złodziei udało się zatrzymać i doprowadzić do policji.

- Zgłaszający poinformował strażników, że mężczyźni uciekli z łupem w stronę ulicy Bankowej. Patrol udał się niezwłocznie we wskazanym kierunku i zlokalizował mężczyzn, którzy wchodzili na targowisko „Flora”. Po penetracji targowiska, a następnie ulic przyległych zauważono, że złodziej wraz ze skradzionym towarem idzie w kierunku pl. Ratuszowego. Mężczyzna został szybko zlokalizowany również za pomocą kamer monitoringu miejskiego – mówi Artur Wilimek, rzecznik prasowy jeleniogórskiej Straży Miejskiej.

Złodziejem okazał się 29 - letni mieszkaniec Jeleniej Góry, który został przekazany policji prowadzącej dalsze postępowanie. Sprawcy grozi do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group