Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 21 stycznia
Imieniny: Agnieszki, Jarosława
Czytających: 13757
Zalogowanych: 72
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Odpokutuje za handel marihuaną

Sobota, 18 października 2008, 8:41
Aktualizacja: 8:42
Autor: TEJO
370 porcji narkotyku było w paczce, którą – z obawy przed policyjną kontrolą wyrzucił przez okno handlarz środkami odurzającymi. Na jego niekorzyść policjanci śledzili „lot” paczki i zatrzymali dealera.

Do zdarzenia doszło w Zgorzelcu. 21-latek podejrzewany przez policję o kontakt z narkobiznesem, przestraszył się funkcjonariuszy, którzy chcieli wejść do jego mieszkania. W panice wyrzucił towar przez okno, co jednak nie umknęło uwadze policji.

Po wejściu do lokalu policjanci zatrzymali sprawcę, a w wyniku przeszukania mieszkania zabezpieczyli jeszcze między innymi wagę elektroniczną oraz blisko 300 pustych foliowych woreczków z zapięciem strunowym.

Podejrzanemu przedstawiono zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami, za co grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o podwyższe płacy minimalnej?

Oddanych
głosów
268
Pozytywnie
36%
Mam mieszane odczucia - niewiele się zmienia
37%
Negatywnie
27%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
W ciele człowieka bije drugie serce...
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kilometry
100 zł mandatu za złe użycie świateł przeciwmgielnych
 
Aktualności
Marcin Kaźmieruk osobowością roku
 
Aktualności
Noworocznie w Mercure
 
Karkonosze
Chmury płyną a góry stoją
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group