Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8214
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Odlotowa feta urodzinowa BMW – VIDEO

Czwartek, 15 lipca 2010, 8:16
Aktualizacja: Sobota, 17 lipca 2010, 11:02
Autor: TR
REGION: Odlotowa feta urodzinowa BMW – VIDEO
Fot. Tomasz Raczyński
Ponad 120 klubowiczów i przyjaciół świętowało pierwsze urodziny Klubu BMW Jelenia Góra.

W ramach obchodów jubileuszu na byłe radzieckie lotnisko w Krzywej zjechało się ponad 50 aut z Jeleniej Góry i zaprzyjaźnionych klubów z Wrocławia (Klub Pasja) i Wałbrzycha (BMW Klub Wałbrzych). Impreza miała charakter sportowo-integracyjny.

Uczestnicy mogli się zmierzyć w dwóch konkurencjach sportowych. Do startu w wyścigach równoległych na 1/4 mili zgłoszonych zostało 20 uczestników, a zwyciężył Sola przed Marcinem i Przemem. Najszybszymi w rywalizacji Konkursowej Jazdy Samochodem okazali się Kubek przed Dieslem i Przemem. W wyborach na najładniesze auto zlotu zwyciężyło BMW e36 Coupe Brodera. Zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji otrzymali koszulki i puchary. Zaplanowany był jeszcze pokaz driftingu, który niestety musiał zostać odwołany ze względu na bardzo wysoką temperaturę powietrza i betonu.

Jak podkreśla Magdalena "Fiq" Golik przedstawicielka organizatorów, impreza była bardzo udana, i nie mogłaby odbyć się, gdyby nie zaangażowanie dużej grupy członków klubu. – Ponadto w imieniu organizatorów chciałam serdecznie podziękować firmom: FX Sport, Opony Express, Mechanika pojazdowa "Auto-Gol-Met", Felgi BenetPol, treephoto.pl, MRC ChipTunning oraz Stacji Benzynowej Muller, bez których realizacja przedsięwzięcia nie byłaby możliwa - dodaje. Po zakończeniu części oficjalnej uczestnicy przenieśli się do Ośrodka Rekreacyjno Wypoczynkowego "Witka" Gdzie odbyła się całonocna impreza integracyjna.

Jubileusz pierwszych urodzin jest także świetną okazją do podsumowania rocznej działalności. Jak zgodnie podkreślają organizatorzy ten pierwszy rok okazał się bardzo udany. Klub stale się rozwija i w chwili obecnej jest ponad 40 aktywnych klubowiczów, a na klubowym forum internetowym zarejstrowało się ponad 200 użytkowników. Klubowicze posiadają karty rabatowe, uprawniające do zniżek u partnerów klubu.

Pytany o przyszłość klubu Artur "Dziqsek" Idziak mówi: – Na pewno będziemy konsekwentnie realizować cele postawione na początku działalności, czyli będziemy propagować bezpieczny styl jazdy, będziemy starali się łamać stereotypy dotyczące użytkowników pojazdów marki BMW. Ponadto chcemy rozwinąć obszar działania na całe województwo dolnośląskie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich posiadaczy i miłośników marki na spotkania, które odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 19.00 na teren parkingu przy hotelu "Mercure - Jelenia Góra"

Jak informuje Michał "MajkelK" Kusaj, w dniach 21-22 sierpnia pasjonaci zorganizują kolejną dużą imprezę o charakterze turystycznym - "Rajd z Klubem BMW Jelenia Góra" na trasie: Olszyna - Jelenia Góra - Kamienna Góra - Lubawka - Zalew Bukówka. Zapraszamy!

Obejrzyj VIDEO

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group