Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7940
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Radomierz: Obrady w wieży

Czwartek, 30 maja 2019, 6:10
Aktualizacja: Piątek, 31 maja 2019, 20:17
Autor: WAC
Radomierz: Obrady w wieży
Fot. Starostwo Powiatowe
Na kolejnym wyjazdowym posiedzeniu zebrała się wczoraj (29.05) w wieży widokowej w Radmomierzu Komisja Turystyki, Sportu i Promocji Powiatu Jeleniogórskiego.

Tradycją w bieżącej kadencji Rady Powiatu Jeleniogórskiego stało się, że jej Komisja Turystyki, Sportu i Promocji obraduje w terenie. Kolejnym przystankiem na trasie wyjazdowych posiedzeń komisji był Radomierz. W tamtejszej wieży widokowej radni powiatu spotkali się z samorządowcami z gminy Janowice Wielkie oraz działaczami lokalnych organizacji pozarządowych.

W posiedzeniu, podczas którego przyjęto też „Roczny raportu o stanie realizacji Programu Rozwoju Powiatu Jeleniogórskiego na lata 2016-2020” za 2018 rok, brali udział między innymi: starosta jeleniogórski Krzysztof Wiśniewski oraz sekretarz powiatu Ewa Gralik.

Podobnie jak w gminach, które odwiedziliśmy wcześniej, spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym przyjęciem - mówi przewodniczący Komisji Turystyki, Sportu i Promocji Maciej Gałęski. - Bardzo przychylnie oceniano sam pomysł wyjazdowych posiedzeń komisji, dających możliwość wymiany informacji. Merytorycznie poruszaliśmy wiele tematów, między innymi dotyczących organizacji Forum Kultury Karkonoskiej, inwentaryzacji sieci ścieżek rowerowych oraz inwestycji drogowych na terenie gminy. Z pozytywnym przyjęciem spotkała się też koncepcja zmiany nazwy powiatu z jeleniogórskiego na karkonoski.

Twoja reakcja na artykuł?

3
23%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
1
8%
Złości
7
54%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
391
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group