Wtorek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 6405
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Obok mnie – fotografuj i wygraj

Wiadomości: Region
Niedziela, 12 czerwca 2016, 8:17
Aktualizacja: 8:19
Autor: Org
Fot. Organizator
Jeleniogórskie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii przy współpracy z Książnicą Karkonoską w Jeleniej Górze ogłaszają drugą edycję konkursu dla dzieci do lat trzynastu pt. “Obok mnie”.

Konkurs jest adresowany do dzieci z Dolnego Śląska, fotografujących telefonem komórkowym lub tabletem. Celem jest zaprezentowanie wizualnej wrażliwości dzieci na otaczającą je rzeczywistość w postaci wystawy. Tematyka zdjęć jest dowolna.

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury: www.jck.pl oraz Stowarzyszenia Jeleniogórska Strefa Fotografii: www.sjsf.pl. Szczegółowe informacje o Konkursie można uzyskać pod numerami telefonu 75 642 38 80, 75 647 88 85, 606 49 36 20.

Organizatorem Konkursu Fotograficznego „Obok mnie” jest Jeleniogórskie Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Współorganizatorem konkursu odpowiedzialnym za publikowanie materiałów informacyjnych w internecie i wsparcie merytoryczne przy wyborze zdjęć jest Stowarzyszenie „Jeleniogórska Strefa Fotografii”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~won za don 12-06-2016 14:40
Ciekaw jestem jakie nagrody przygotowali dla zwycięzcy. W konkursach fotograficznych niższego lotu (o nagrodach na poziomie kilkuset złotych) które obserwowałem w latach 2005-2015, główną nagrodą był ZAWSZE jakiś podlejszej konduity aparacik. Wychodziło na to, że osoba posiadająca aparat którym robił zdjęcia na konkurs, dostawała... jakiś podobny, bądź nędzniejszy aparat. Organizatorzy zapewne się czuli zadowoleni swoim d...lnym pomysłem. Znany mi fotografik, który brał w tym czasie udział w konkursach, w pewnym momencie zgromadził w domu 6 różnych zabawkowych aparatów, każdy o wartości mniej więcej 1/10 tego, którym wykonywał zdjęcia na konkurs. Proponuję, żeby każdy organizator zastanowił się nad wyborem nagrody. Bo drogo kupić,tanio sprzedać i źle się ożenić -każdy idiotal potrafi
~do 14:40 13-06-2016 7:41
Z twojego długiego i bezsensownego tekstu wynika na pewno jedno: jesteś głupi. Konkurs na zdjęcia robione smartfonem lub tabletem - nagroda w postaci aparatu ma sens. Jakie były nagrody - wystarczy poczytać o poprzedniej edycji - tablet, słuchawki itp. Znany ci fotografik musi być szczęśliwy, że ma tak inteligentnego inaczej znajomego, co? Proponuję, żebyś się zastanowił nad jakąś inną pracą, może zacznij kopać rowy?
~joł 13-06-2016 12:31
Wyślę dzieci by sfotografowały to co pozostaje w każdy weekend po gościach z JCK na tyłach tegoż przybytku... Nagroda murowana. Oj przepraszam aluminiowo-szklana i do tego porozbijana czasem...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group