Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7158
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O zwycięstwie i nadziejach wyborczych jesienią

Środa, 3 czerwca 2015, 9:00
Aktualizacja: Czwartek, 4 czerwca 2015, 8:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: O zwycięstwie i nadziejach wyborczych jesienią
Fot. Przemo
Podczas wtorkowej (02.06) konferencji prasowej zorganizowanej w jeleniogórskim biurze poselskim Marzeny Machałek zwolennicy prezydenta elekta Andrzeja Dudy dziękowali za głosy na kandydata Prawa i Sprawiedliwości, a także wyrażali wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w tzw. korpus ochrony wyborów.

- Nasza radość jest tym większa, bo mamy nadzieję, że jesienią po wyborach parlamentarnych będziemy mogli bez przeszkód realizować zapowiedziane zmiany w Polsce, tak bardzo oczekiwane przez Polaków, czego wyraz dały te wybory – mówiła posłanka Marzena Machałek dodając, że również wynik Pawła Kukiza świadczy o tym, że jest wielkie oczekiwanie na zmiany.

Posłanka PiS odniosła się również do wyraźnej porażki Andrzeja Dudy w naszym mieście, gdzie Bronisław Komorowski uzyskał 62,76 proc. poparcia, a kandydat partii Jarosława Kaczyńskiego 37,24 proc. - My wiemy, że Jelenia Góra to nie jest bastion Prawa i Sprawiedliwości. Natomiast wzrost poparcia w stosunku do 2010 r. jest na poziomie 5 proc. - stwierdziła Marzena Machałek. To jest dla nas bardzo wyraźny sygnał i powód do optymizmu – dodała.

- Kiedy zawiązywaliśmy komitet poparcia na przełomie lutego i marca br. tylko najwięksi optymiści przewidywali, że Andrzej Duda może wybory wygrać, a jednak tak się stało – powiedział szef społecznego komitetu poparcia A. Dudy prof. Jacek Potocki.

- Dziękujemy mieszkańcom Jeleniej Góry, którzy nie są członkami Prawa i Sprawiedliwości, a mieli na sercu uczciwość tych wyborów. Udało nam się w ponad 80 proc. komisji mieć stałych mężów zaufania, a w pozostałych mężów zaufania, którzy się wymieniali z naszymi członkami komisji – dodał radny PiS Oliwer Kubicki.

Działacze i zwolennicy partii wyrazili również nadzieję, że prezydent elekt wkrótce odwiedzi nasz region.

Film Telewizji StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group