Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 14438
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O zdrowym jedzeniu w Książnicy Karkonoskiej

Sobota, 1 czerwca 2019, 11:32
Aktualizacja: Poniedziałek, 3 czerwca 2019, 6:17
Autor: KK
Jelenia Góra: O zdrowym jedzeniu w Książnicy Karkonoskiej
Fot. Użyczone
Spotkanie autorskie na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki „Laboranci z Karkonoszy” odbędzie się w jeleniogórskiej Książnicy Karkonoskiej 10 czerwca o godz. 17.00 (sala konferencyjna).

Książka „Pięć pór roku w naszej kuchni” Aldony Kujawy i Jerzego Buczyńskiego, jeleniogórskich autorów, propagatorów zdrowego odżywiania jest wspaniałym źródłem informacji o żywieniu i przepisach kulinarnych, które stosują z powodzeniem od wielu lat.

Książkę napisali dla ludzi, którzy chcą być zdrowi i cieszyć się długim życiem. Aldona Kujawa, współzałożycielka Ośrodka Edukacji Makrobiotycznej, przed laty prowadziła „Barek Natura” w Jeleniej Górze, żyje w zdrowiu i pogodzie ducha od dziewięćdziesięciu lat, a Jerzy Buczyński jeszcze siedem lat dłużej. W 2019 roku wydali drugą część „Pięć pór roku w naszej kuchni”.

Myślimy, że tym, czym dzielimy się z państwem przyniesie dużo przemyśleń, może też coś zmienicie w życiu. Świat się ciągle zmienia, a w związku z tym i natura. Może warto też za tym podążać, rozwijać swoją wiedzę i doświadczać czegoś nowego. My podjęliśmy temat związany z odpornością. Uważamy, że od niej zależy komfort i długość naszego życia – twierdzą prelegenci.

Twoja reakcja na artykuł?

4
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group