Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 5359
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: O zawodach rzemieślniczych w MOW

Czwartek, 4 listopada 2021, 7:03
Autor: WAC
Szklarska Poręba: O zawodach rzemieślniczych w MOW
Fot. MOW Szklarska Poręba
Jak zdobyć tytuł czeladnika, a potem mistrza w zawodzie rzemieślniczym? - wyczerpującą odpowiedź na to pytanie uczniowie z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Szklarskiej Porębie uzyskali podczas spotkania z Haliną Ciepielą - podstarszą Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze.

Spotkanie edukacyjno-informacyjne na temat zawodów rzemieślniczych odbyło się ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który zorganizowała Publiczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Szklarskiej Porębie.

Uczniowie z uwagą wysłuchali informacji o egzaminach kwalifikacyjnych i konkretnych osiągnięciach mistrzów w zawodach rzemieślniczych, m.in. mistrza fryzjerstwa, piekarstwa, mechanika samochodowego - informuje Krystyna Szychowska z MOW. - Poza tym, wychowankowie MOW brali udział w konkursie plastycznym „Zawód rzemieślniczy na wesoło” zorganizowanym przez nauczyciela Izabelę Chlebuś-Jóźwik. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe a wszyscy uczestniczący spotkania zostali poczęstowani ciasteczkami z firmy Piekarnictwo - Cukiernictwo "Halutek".

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
2
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group