Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2633
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O tym, ile jest warta godzina Twojego życia – we wtorek

Sobota, 23 kwietnia 2016, 8:43
Aktualizacja: 12:17
Autor: Org
Jelenia Góra: O tym, ile jest warta godzina Twojego życia – we wtorek
Fot. Organizator
Już 26 kwietnia oficjalnie swoją działalność w Jeleniej Górze rozpoczyna Platinum Foundation. Organizacja, której siedziba mieści się we Wrocławiu będzie miała swoje przedstawicielstwo w Jeleniej Górze, a zajmować się będzie budowaniem inteligencji finansowej, promocją postaw przedsiębiorczych oraz działalnością charytatywną.

W najbliższy wtorek w Jeleniej Górze zaplanowane zostały trzy wydarzenia. O godz. 12:00 w auli Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, a potem o 15:00 w auli Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Kochanowskiego odbędą się wykłady prowadzone przez Szymona Gruszkę, wiceprezesa Grupy Platinum, specjalizującego się w szkoleniach z zakresu budowy marki, zarządzania sprzedażą czy przywództwa osobistego. Tytuł wykładu brzmieć będzie „Ile jest warta godzina Twojego życia?”. Słuchacze dowiedzą się, jakie kompetencje będą uważane za kompetencje przyszłości, dlaczego tak wielu studentów ma problem ze znalezieniem pracy po studiach oraz co zrobić, żeby samodzielnie zaplanować wartość godziny swojego życia.

Warto dodać, że Szymon Gruszka to także członek wrocławskiego Rotary Clubu, konsultant oraz trener biznesu, który swoje projekty realizował w ponad 20 krajach na świecie.

Po zakończonych wykładach Platinum Foundation otwiera w Jeleniej Górze cykl comiesięcznych spotkań ze znanymi przedsiębiorcami, których celem ma być wymiana doświadczeń oraz promowanie przedsiębiorczości szczególnie wśród młodzieży.

Te cykliczne spotkania będą odbywały się pn. „Biznesowe wtorki”. Gościem pierwszego będzie Wojciech Chadży, właściciel firmy KRY-CHA, członek Rotary Clubu Jelenia Góra oraz radny Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 w Klubie KWADRAT przy ul. Bankowej.

Wszystkie wydarzenia mają charakter otwarty i są bezpłatne. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.platinum-foundation.pl

Wykłady na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej oraz na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki przeprowadzone są przy współpracy z samorządami studentów oraz Biurami Karier i Działami Promocji tych uczelni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group