Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5801
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O tym, ile jest warta godzina Twojego życia – we wtorek

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 23 kwietnia 2016, 8:43
Aktualizacja: 12:17
Autor: Org
Fot. Organizator
Już 26 kwietnia oficjalnie swoją działalność w Jeleniej Górze rozpoczyna Platinum Foundation. Organizacja, której siedziba mieści się we Wrocławiu będzie miała swoje przedstawicielstwo w Jeleniej Górze, a zajmować się będzie budowaniem inteligencji finansowej, promocją postaw przedsiębiorczych oraz działalnością charytatywną.

W najbliższy wtorek w Jeleniej Górze zaplanowane zostały trzy wydarzenia. O godz. 12:00 w auli Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej, a potem o 15:00 w auli Uniwersytetu Ekonomicznego przy ul. Kochanowskiego odbędą się wykłady prowadzone przez Szymona Gruszkę, wiceprezesa Grupy Platinum, specjalizującego się w szkoleniach z zakresu budowy marki, zarządzania sprzedażą czy przywództwa osobistego. Tytuł wykładu brzmieć będzie „Ile jest warta godzina Twojego życia?”. Słuchacze dowiedzą się, jakie kompetencje będą uważane za kompetencje przyszłości, dlaczego tak wielu studentów ma problem ze znalezieniem pracy po studiach oraz co zrobić, żeby samodzielnie zaplanować wartość godziny swojego życia.

Warto dodać, że Szymon Gruszka to także członek wrocławskiego Rotary Clubu, konsultant oraz trener biznesu, który swoje projekty realizował w ponad 20 krajach na świecie.

Po zakończonych wykładach Platinum Foundation otwiera w Jeleniej Górze cykl comiesięcznych spotkań ze znanymi przedsiębiorcami, których celem ma być wymiana doświadczeń oraz promowanie przedsiębiorczości szczególnie wśród młodzieży.

Te cykliczne spotkania będą odbywały się pn. „Biznesowe wtorki”. Gościem pierwszego będzie Wojciech Chadży, właściciel firmy KRY-CHA, członek Rotary Clubu Jelenia Góra oraz radny Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 w Klubie KWADRAT przy ul. Bankowej.

Wszystkie wydarzenia mają charakter otwarty i są bezpłatne. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.platinum-foundation.pl

Wykłady na Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej oraz na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki przeprowadzone są przy współpracy z samorządami studentów oraz Biurami Karier i Działami Promocji tych uczelni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~gluś 23-04-2016 10:28
idąc tym tropem, gdzie można się dowiedzieć ile kosztuje godzina wykładu Pana Gruszki i kto to finansuje ?
~fajnie, fajnie 23-04-2016 15:20
Pan Gruszka już prace ma i pewnie studiował życie seksualne mrówek....
~ja 23-04-2016 16:16
8,50 netto
~Ja 24-04-2016 7:22
O 18.30 ale kiedy ?
~Obywatel drugiego sortu 24-04-2016 9:18
Dla większości Polaków godzina życia jest warta 8.50zł netto lub niewiele ponad to.
~wydojony przez sądy na usług 24-04-2016 20:25
Godzina mojego życia jest bezcenna ale okrada nas VAT od zakupów na paragonach i fakturach za kwiecień zwinęła mi kochana ojczyzna 50% mojej emerytury niepełnosprawnego. Leki i energia elektryczna to VAT u 140zl .oczywistych podatkiem dochodowym przymusowo 18%. Zacznijcie pytać gdzie jest ten pieniądz z VAT u? Przecież u komornika nic nie kupuję ale VAT sobie policzył. Tak pewnie na wciskają kitu. Człowieku jak sam zadbasz o swoje to cię żaden "BALCEROWICZ" NIE OSZUKA. p.s. podatek w PRL był od zarobków 10% i bez problemu można było utrzymać rodzinę .Druga pensja szła na budowę domu jednorodzinnego bez kredytu hipotecznego. Teraz kapitalici szukają naiwnych niewolników co im tylko na zupę starczy i ogłupiacz piwny .500+ to emeryci wpłacili co miesiąc latami na swoje wnuki t

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group