Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 2469
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

O turystyce w Karkonoszach na sympozjum w Bukowcu

Wiadomości: Region
Czwartek, 31 marca 2016, 8:12
Aktualizacja: 8:14
Autor: K–T
Fot. Organizator/Użyczone
Regionalna Pracownia Krajoznawcza Karkonoszy przy Związku Gmin Karkonoskich w Bukowcu zaprasza 16 kwietnia o godz. 11.00 do Pałacu w Bukowcu na Sympozjum popularno–naukowe pt. Turystyczne wykorzystanie Karkonoszy. W programie przewidziano koncert zespołu Szyszak.

Referaty wygłoszą: Ivo Łaborewicz ( Schroniska górskie w Karkonoszach), Zygmunt Jała i Dorota Wojnarowicz (GIS w praktyce – Geoportal Karkonoszy) i Krzysztof Tęcza (Turystyka i sporty zimowe w Karkonoszach).

Sympozjum będą towarzyszyć wystawy: „Schroniska turystyczne Karkonoszy” użyczona przez Archiwum Państwowe we Wrocławiu Oddział w Jeleniej Górze, „Sanie rogate” na starych pocztówkach ze zbiorów Mirosława Góreckiego, malarstwa Jolanty Olszewskiej oraz lasek karkonoskich Jerzego Szymona Gaja.

Organizacja i prowadzenie: Krzysztof Tęcza i Witold Szczudłowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~michałł 31-03-2016 8:20
Bulwersujący atak niemieckiego przedsiębiorcy na Polaków jako naród to nie przypadek, ale skutek systematycznej wieloletniej polityki deprecjonowania Polski i Polaków przez kolejne niemieckie rządy. A także przypisywania Polakom niemieckich zbrodni na Żydach.
~wx 31-03-2016 15:57
Jakie sporty w karkonoszach śmiech na sali.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group