Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 6172
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nożem w konkubenta

Poniedziałek, 21 września 2009, 10:01
Aktualizacja: 10:03
Autor: Angela
Tragedią niemal nie zakończyła się wieczorna libacja konkubentów, po której doszło do sprzeczki słownej. Wówczas kobieta wzięła nóż i dźgnęła nim partnera w obojczyk. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę przy ulicy Wiejskiej. Przed godziną 19.00 para urządziła sobie alkoholową ucztę. Po wypiciu kilku kieliszków wódki atmosfera się między nimi jednak popsuła i od słowa do słowa, doszło do poważnej awantury. Około godziny 19.10, 35 – letnia kobieta do swoich racji postanowiła przekonać partnera za pomocą noża. Chwyciła ostre narzędzie i bez zastanowienia ugodziła nim 54 – letniego konkubenta w okolicę obojczyka.

Przed przyjazdem na miejsce policji, mężczyzna został odwieziony do szpitala. Po zbadaniu go i opatrzeniu okazało się, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobietę zatrzymano i zbadano alkomatem, który wykazał 1,7 promila alkoholu we krwi.

Jeśli poszkodowany złoży oficjalne zawiadomienie i wniosek o ściganie kobiety, nożowniczka odpowie za uszkodzenie ciała, za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group