Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7314
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Nowy wiceburmistrz w Kowarach

Piątek, 27 marca 2015, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: Mea
Po Karpaczu tym razem Kowary zyskały nowego wiceburmistrza. Została nim Agnieszka Kryszkowska, którą na to stanowisko wybrała burmistrz Bożena Wiśniewska. – Jest kompetentna, pracowita i lojalna – mówi o swojej zastępczyni Bożena Wiśniewska.

Agnieszka Kryszkowska urodziła się w Jeleniej Górze, gdzie obecnie również mieszka. Ukończyła wyższe studia ekonomiczne, posiada świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz liczne studia podyplomowe, w tym między innymi Controllingu i Rachunkowości Zarządczej oraz Rachunkowości Finansowej, uzyskane w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

- Odbyłam szkolenia z wykorzystania nowoczesnych technik, taktyk w negocjacjach oraz zdobyłam państwowe uprawnienia dla kandydatów na członków rad nadzorczych, poparte praktyką sprawowania funkcji w organach nadzoru spółek kapitałowych. Pracowałam na uczelni, byłam dyrektorem Wydziału Finansowego Urzędu Wojewódzkiego w Jeleniej Górze, zarządzałam też różnymi spółkami – mówi pani wiceburmistrz.

- Jestem wrażliwa na problemy społeczne i formalnie przygotowana z zakresu socjoterapii i do pracy w charakterze wolontariusza z pacjentem onkologicznym. Jestem również ławnikiem w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group