Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 2289
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowy teledysk jeleniogórskiego rapera Bęsia w TVP1

Środa, 25 kwietnia 2012, 7:34
Aktualizacja: 10:15
Autor: Accipiter
JELENIA  GÓRA: Nowy teledysk jeleniogórskiego rapera Bęsia w TVP1
Fot. OwnHomeREC
W najbliższą niedzielę (29 kwietnia) na kanale TVP1 w religijno–publicystycznym programie Redakcji Programów Katolickich „Między ziemią a niebem” odbędzie się oficjalna premiera teledysku do nowego utworu jeleniogórskiego rapera Bęsia: „Fanatyk”.

Bęsiu słynie z tego, że w swoich tekstach bardzo dużo miejsca poświęca tematyce Jezusa Chrystysa jako Zbawiciela świata i podążania z Nim aż do wieczności. Nie inaczej jest i tym razem.

Obraz do nowego kawałka „Fanatyk” został zrealizowany w Warszawie przez ekipę filmową OwnHomeREC. Muzykowi z Jeleniej Góry w nagraniach towarzyszył Szejk Biforjuz oraz znany w środowisku hiphopowym raper Starszy, który współpracował z takimi artystami jak: Cheeba (East West rockers), Gonix, Grubson, Junior Stress, Matheo, Sobota oraz Tallib.

Po zrealizowanych dwóch solowych mixtapach - „Paruzja” (2010), gdzie wystąpiło osiemnastu muzyków z Jamajki, Kanady, Karaibów i Stanów Zjednoczonych, oraz „Syn Gromu” (2011), jeleniogórski hiphopowiec szykuje kolejny album pt. „Przebudzenie”.

Warto też dodać, że Bęsiu koncertował na wielu festiwalach muzyki chrześcijańskiej w Polsce i Wielkiej Brytanii. A w ubiegłym i bieżącym roku, dwukrotnie znalazł się na pierwszym miejscu listy Muzyczne Dary.

Internetowa premiera teledysku odbędzie się 30 kwietnia o godz. 12.00 na stronie www.youtube.com/lukaszbes.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group