Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 4822
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowy naczelnik w Wydziale Inwestycji

Piątek, 5 lutego 2016, 13:13
Aktualizacja: Sobota, 6 lutego 2016, 8:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nowy naczelnik w Wydziale Inwestycji
Fot. Przemek Kaczałko
Mariola Jakubów przestała już pełnić obowiązki naczelnika Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta w Jeleniej Górze. Z dniem 1 lutego br. stanowisko objął Tomasz Kowalczyk – przedsiębiorca, dotychczas bardziej znany w kręgach sportowych, m.in. jako prezes piłkarskiego klubu Karkonosze Jelenia Góra.

W Biuletynie Informacji Publicznej nie ma jeszcze doniesień na ten temat, ale fakt wyboru Tomasza Kowalczyka na stanowisko w Urzędzie Miasta potwierdził nam wiceprezydent Jerzy Łużniak, który dodaje, że prezes MKS Karkonosze posiada doświadczenie w nadzorowaniu inwestycji. - Między innymi nadzorował inwestycje związane z elektrowniami wodnymi – był szefem jednego z oddziałów firmy, która ma swoje duże przedstawicielstwo w Polsce. Jest osobą kompetentną i powinien sobie poradzić – powiedział Jerzy Łużniak.

Tomasz Kowalczyk to prezes Endico Sp. z o.o., która jest spółką-córką (100% udziałów) Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej z siedzibą w Gdańsku.

Wiceprezydent pokłada też duże nadzieje w nowym naczelniku w kwestii nadzorowania prac jakie podejmie firma Tamex w związku z ugodą przedsądową z Miastem dot. poprawek na stadionie przy ul. Złotniczej. - Ma doświadczenie w wykorzystywaniu płyty boiska, będzie bezpośrednio nadzorował prace nad remontem płyty boiska – dodał J. Łużniak.

Z nowym naczelnikiem nie udało nam się wczoraj skontaktować, do sprawy powrócimy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group