Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3773
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowy konkurs na prezesa KCGO

Wiadomości: Kostrzyca
Sobota, 12 października 2019, 10:13
Aktualizacja: Wtorek, 15 października 2019, 10:07
Autor: WAC
Fot. użyczone
Ruszyła procedura konkursowa mająca wyłonić nowego prezesa zarządu Karkonoskiego Centrum Gospodarki Odpadami w Kostrzycy.

Informacja o konieczności wyboru nowego szefa KCGO może zaskakiwać. Dotychczas pełniący tę funkcję Mariusz Piasecki sprawował ją zaledwie kilka miesięcy lecz złożył rezygnację przyjętą przez zgromadzenie wspólników KCGO (złożone z wójtów i burmistrzów wchodzących w skład Związku Gmin Karkonoskich).

Przypomnijmy, że były już szef składowiska odpadów w maju tego roku zastąpił długoletniego prezesa zarządu borykającej się z wieloma problemami spółki z Kostrzycy Mieczysława Lewandowicza.

Nowy prezes KCGO ma zostać wyłoniony w drodze konkursu ogłoszonego przez radę nadzorczą spółki. Chętni na to stanowisko mogą zgłaszać swoje kandydatury do 29 października. Wymagania jakie stawiane są przed kandydatami to między innymi: wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letni okres zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę, lub świadczenia usług na podstawie innej umowy lub wykonywania działalności gospodarczej na własny rachunek i co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych lub samodzielnych albo wynikające z prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
2
20%
Smuci
0
0%
Złości
5
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group