Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6987
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Nowy komisariat z prawdziwego zdarzenia

Czwartek, 22 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 4 stycznia 2006, 0:01
Autor: Muzyczne Radio
W Karpaczu oddano dzisiaj oficjalnie do użytku nowy Komisariat Policji. Budowa tego na wskroś nowoczesnego obiektu była możliwa dzięki wspólnemu zaangażowaniu miejscowego samorządu i Komendy Wojewódzkiej Policji.

To przykład nowej filozofii myślenia dotyczącego poprawy bezpieczeństwa - powiedział komendant wojewódzki Zbigniew Matwiej. Jak dodał: -" W ostatnim okresie oddaliśmy na Dolnym Śląsku 4 nowe komisariaty i standard jest podobny, ale ten w Karpaczu jest niewątpliwie najbardziej funkcjonalny i najładniejszy ."

Warto zaznaczyć, że jest to obiekt zaprojektowany i wybudowany od początku do końca pod potrzeby Policji stąd taka wysoka ocena.

Komendant Policji w Karpaczu Damian Gałek nie kryje zachwytu -
" Karpacz jest perłą Karkonoszy i nowy komisariat jest adekwatny do tego miejsca, w istocie jest to perełka. Funkcjonalność jest dopracowana w każdym stopniu jest to budynek policji XXI wieku."

Wystarczy tylko wspomnieć oddzielne punkty recepcyjne, osobne pomieszczenia dla pracowników dochodzeniowo-śledczych, pokój okazań z możliwością pełnej wideorejestracji czynności procesowych, nowoczesna sala konferencyjna, skuter śnieżny a nawet siłownię gdzie po pracy policjanci będą mogli się odprężyć.

Warto zaznaczyć, że teren pod nowy komisariat przekazał Policji samorząd Karpacza.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group