Piątek, 7 maja
Imieniny: Benedykta, Ludmiły
Czytających: 6027
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Nowy komisariat z prawdziwego zdarzenia

Czwartek, 22 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 4 stycznia 2006, 0:01
Autor: Muzyczne Radio
W Karpaczu oddano dzisiaj oficjalnie do użytku nowy Komisariat Policji. Budowa tego na wskroś nowoczesnego obiektu była możliwa dzięki wspólnemu zaangażowaniu miejscowego samorządu i Komendy Wojewódzkiej Policji.

To przykład nowej filozofii myślenia dotyczącego poprawy bezpieczeństwa - powiedział komendant wojewódzki Zbigniew Matwiej. Jak dodał: -" W ostatnim okresie oddaliśmy na Dolnym Śląsku 4 nowe komisariaty i standard jest podobny, ale ten w Karpaczu jest niewątpliwie najbardziej funkcjonalny i najładniejszy ."

Warto zaznaczyć, że jest to obiekt zaprojektowany i wybudowany od początku do końca pod potrzeby Policji stąd taka wysoka ocena.

Komendant Policji w Karpaczu Damian Gałek nie kryje zachwytu -
" Karpacz jest perłą Karkonoszy i nowy komisariat jest adekwatny do tego miejsca, w istocie jest to perełka. Funkcjonalność jest dopracowana w każdym stopniu jest to budynek policji XXI wieku."

Wystarczy tylko wspomnieć oddzielne punkty recepcyjne, osobne pomieszczenia dla pracowników dochodzeniowo-śledczych, pokój okazań z możliwością pełnej wideorejestracji czynności procesowych, nowoczesna sala konferencyjna, skuter śnieżny a nawet siłownię gdzie po pracy policjanci będą mogli się odprężyć.

Warto zaznaczyć, że teren pod nowy komisariat przekazał Policji samorząd Karpacza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group