Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Noworoczne spotkanie u prezydenta

Audio

Czytaj na głos

Autor: MJr 1 min czytania

Prezydent Jeleniej Góry zaprosił przedstawicieli wszystkich instytucji współpracujących do Teatru im. Norwida na spotkanie noworoczne.

reklamy

Prezydent podsumował mijający rok, który obfitował w wiele inwestycji (np. zakończenie remontu wielu ulic np. Wolności czy Juszczaka, termomodernizacje i przebudowy niektórych obiektów), imprez dla wszystkich mieszkańców, czy wydarzeń kulturalno-sportowych.

- Nie można również zapomnieć o kupnie przez miasto pierwszych 10 autobusów elektrycznych. Są one bezawaryjne i spisują się bez zarzutów - informuje prezydent Jerzy Łużniak.

Wydarzeniem, które jakby przedzieliło miniony rok była wrześniowa powódz, która w mieniu miejskim spowodowała strat na ok. 250 mln zł. Prezydent podziękował służbom za współdziałanie w tamtym czasie (strażakom, policjantom, strażnikom miejskim i wielu innym z terenu Jeleniej Góry oraz powiatu karkonoskiego).

Specjalne podziękowania powędrowały do strażaków jednostek OSP z powiatu zgorzeleckiego, lubańskiego, złotoryjskiego.

Młodzi zdolni

Zebranym gościom czas umilały występy młodych wokalistów, wśród których byli: Natalia Stich, Tosia Krajda, Rozalia Wojewódzka, Julia Waszkiewicz, Kalina Kowalska, Artur Waingbers i Maja Bogucka. Akrobatykę w tańcu zaprezentowała z kolei Natalia Graczyk.

Wszyscy otrzymali specjalne podziękowania od prezydenta.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka