Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 2487
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowe miejsca parkingowe dla pracowników Draexlmaiera

Czwartek, 10 kwietnia 2014, 8:24
Aktualizacja: 17:01
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Nowe miejsca parkingowe dla pracowników Draexlmaiera
Fot. Użyczone – DWS Draexlmaier
Od środy (9.04.) pracownicy firmy Draexlmaier mogą odetchnąć z ulgą. W trybie przyspieszonym oddano do ich dyspozycji ok. 50 nowych miejsc parkingowych i będą kolejne...

- W chwili obecnej zostało przygotowanych około 50 miejsc parkingowych. W ciągu najbliższych 2-3 tygodni udostępnionych zostanie kolejnych 40 - 45 miejsc postojowych - informuje pełnomocnik zarządu DWS Draexlmaier Joanna Stawska.

Problem ze znalezieniem miejsc parkingowych był na przełomie pierwszej i drugiej zmiany (ok. godz. 14:00). Kilkukrotnie interweniowała straż miejska, gdyż z powodu braku wolnych miejsc niektórzy kierowcy, aby nie spóźnić się do pracy parkowali swoje pojazdy w miejscach niedozwolonych. Sytuacja pogorszyła się, gdy część dotychczasowego parkingu została zajęta przez firmę budującą kolejną halę dla Draexlmaiera. Spółka zareagowała natychmiast i w najszybszym możliwym terminie zakupiono okoliczną działkę i przystosowano ją na potrzeby kierowców.

- W związku z tym, iż jest to parking tymczasowy i nie jest chwilowo wyposażony w oświetlenie, zwracamy się z gorącą prośbą, aby swoje samochody parkowały tam przede wszystkim osoby pracujące w godzinach 06:00 - 18:00, tym samym pozostawiając miejsca na dotychczasowym, oświetlonym parkingu firmowym dla osób, które swoją pracę kończą już po zmroku - dodaje Joanna Stawska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group