Sierpniowe oprowadzanie po Muzeum w Jagniątkowie przez Sławka Gortycha, autora kryminałów, których akcja związana jest z domem noblisty, odbędzie się w kilku terminach i na każdy z nich obowiązują bilety (jest ograniczona liczba miejsc).
09-10.08.2024 (piątek i sobota) godziny 19.00 i 21.30, a link do zakupu biletów (40 zł) znajduje się TUTAJ.
Dojazd autobusem miejskim nr 15 (przystanek "Dom Gerharta Hauptmanna") lub samochodem z możliwością bezpłatnego zaparkowania na parkingu przy pętli autobusowej.
- Duchy domu starego noblisty niedługo znów ożyją, aby opowiedzieć Wam historię jednego z najbardziej zagadkowych miejsc Jeleniej Góry. Trasa powiedzie nas śladem sekretów Hauptmanna, a także tropem bohaterów „Schronisk…”. Jak zawsze, zajrzymy też do miejsc na co dzień niedostępnych dla turystów! - zachęca Sławek Gortych.












Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.