Nieudany wyjazd do Żmigrodu

Wiadomości: Żmigród
Niedziela, 17 sierpnia 2014, 10:06
Aktualizacja: 16:51
W drugiej kolejce piłkarskiej III–ligi Karkonosze Jelenia Góra musiały uznać wyższość Piasta Żmigród. Biało–niebiescy przegrali 0:2, ale już w środę będą mieli okazję na pierwsze gole i punkty w bieżących rozgrywkach.

W pierwszej połowie gospodarze stwarzali sobie więcej sytuacji do strzelenia gola, ale żadna z ekip nie zdołała pokonać bramkarza rywali. Najbliżej szczęścia był dwukrotnie Bergier, w pierwszej sytuacji pojedynek jeden na jeden wygrał Dubiel, a przed przerwą z główki trafił w poprzeczkę. Chwilę po wznowieniu gry miejscowi kibice doczekali się pierwszego gola, którego autorem był Sołtyński. W 60. minucie było już 2:0 - dośrodkowanie z rzutu wolnego wykorzystał Piotrowski wykorzystując niezdecydowanie obrońców Karkonoszy.

Okazję na rehabilitację biało-niebiescy będą mieli już w najbliższą środę, 20. sierpnia. O godz. 18:00 na stadionie przy ul. Złotniczej jeleniogórzanie podejmą Piasta Karnin.

Piast Żmigród – Karkonosze Jelenia Góra 2:0 (0:0)