Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 7 listopada
Imieniny: Kariny, Antoniego
Czytających: 13723
Zalogowanych: 95
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nietrzeźwy kierujący z dwoma zakazami

Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 10:47
Aktualizacja: 11:01
Autor: 112
Kara do pięciu lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który po pijanemu kierował samochodem. Przeprowadzone badanie wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu. Ponadto mężczyzna naruszył dwa zakazy sądowe.

Dzielnicowi z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 39-letniego mężczyznę, podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz o naruszenie zakazów sądowych. W sobotę (24 sierpnia br.) około godziny 1.00 policjanci w Jeleniej Górze na ulicy Bacewicz zauważyli pojazd marki Iveco. Sposób jazdy kierowcy wskazywał, że mógł być on pod wpływem alkoholu, co potwierdziło badanie.

Jak się również okazało, mężczyzna naruszył trzyletni zakaz sądowy, który obowiązuje do grudnia 2015 roku oraz drugi zakaz, który obowiązuje go do marca 2014 roku.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
875
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Z Chojnika do Gniewu
 
Inne wydarzenia
Bije rekordy w ekstremalnej dyscyplinie. Rośnie prawdziwy brylant
 
Aktualności
Wiosenne techno w Jeleniej Górze
 
Kilometry
Łomnica doczekała się ronda
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group