Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 7597
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niepodległość czy zniewolenie?

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 22 lutego 2012, 21:21
Autor: jelonkatv
jelonkatv
Fot. jelonkatv
Nasz kraj nie jest niezależny gospodarczo, a bez suwerenności ekonomicznej nie ma mowy o niepodległości – to tylko niektóre z tez Joanny Dudy–Gwiazdy i Andrzeja Gwiazdy, małżeństwa opozycjonistów, które odwiedziło nasze studio. Program poprowadził Wiktor Marconi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (58) Dodaj komentarz

~chiobb 23-02-2012 23:36
Goście zacni prowadzący kompromitacja.
~ 24-02-2012 0:53
zawalczmy o stary podział województw, POgońmy po
~TerazPOlska 24-02-2012 8:22
Bedzie tak jak powie "pataj" http://wozeczek.salon24.pl/393613,telewizja-tylko-dla-swoich-nawet-przez-internet Koniec !
~ 24-02-2012 12:15
do tych co mają ochotę osądzać Jaruzelskiego najpierw trzeba bardzo surowo osądzić wszystkich którzy rządzili po 98 bo dopóścili się naprawdfe okrótnych zbrodni
ebee 24-02-2012 12:18
Ja tylko spytam krótko, z całym szacunkiem dla Pana Gwiazdy. Gdzie był, kiedy jego koledzy z Solidarności rozsprzedawali Polski majątek ?
~Visor 24-02-2012 13:15
Twarz polskiej polityki, nie zmieniła się wcale- kiedyś obiecywali i nie spełniali obietnic wyborczych. Teraz jest tak samo. PO ptokach.
~ 24-02-2012 15:10
gdzie on był jak widział cały układ w jakim był wałęsa i reszta kliki - dlaczego w tamtych czasach tego nie nagłośnił ?
~ 24-02-2012 21:33
DONOŚLĄZAK. Polityczny program kabaretowo-foklorystyczny, z jakim po kraju jeździ Gwiazdozbiór, zajeżdża naftaliną. Z powodzeniem można również odtwarzać historyczną bitwę pod Grunwaldem i jej konsekwencje dla współczesnej RFN. I jedno i drugie się juz wydarzyło. Konsekwencje tych zdarzeń sa niebagatelne dla nas Polaków. Dywagacje "co byłoby, gdyby" nic nie zmienią.
~kiro 25-02-2012 9:11
w Polsce rządzi ż...ostwo i tu jest problem i klęska tego narodu...polecam stronę:prawdziwe nazwiska polskiej elity
~ 26-02-2012 9:22
Za komuny 1% podwżki cukru to było zniewolenie i powód do strajków masowych, dziś ci którzy ówczesnym strajkom przewodzili dają 25% podwyżek benzyny, mediów i środków utrzymania, nie zapewniają pracy - to jest masońska niepodległość i powód do dumy...
~ 26-02-2012 11:53
Ad.~9:22. Zapominasz, że w PRL-u cukier był surowcem strategicznym. 80% Polaków bimbrowało, prowadzac badania laboratoryjne na "zawartość cukru w cukrze". DOLNOŚLAZAK.
~ 26-02-2012 12:29
DOLNOŚLAZAK. Nawiedzenie J.G. przez Gwiazdozbiór odbieram jako wystep kabareciarza walczącego z PRL. Podzielę się wiedza - z tamtego okresu- z cukrem zwiazanego. Zostałem szefem waznej komisji wyborczej z siedzibą w AE przy Nowowiejskiej. Była to dzielnica vipow. Komisja miała do dyspozycji auto, W odrębnym pokoiku - jako ochrona - siedzial milicjant z ormowcem. Grali w karty. Władza wymagała aby frekwencja wyborcza wynosiła 100%. Wyborcy nie kwapili sie do urn. Milicjant zaproponował, że przydzielonym komisji busikiem-Nyska pojeździ po dzielnicy i dowiezie tych którym opornie szlo spelnienie obywatelskiego obowiazku. W czasie objazdu przywiózł nie tylko ogrom opornego elektoratu ale także wysokiej jakości bimber. Od tego momentu praca w komisji przestała się dłużyć. Plan wykonano.
~Miś 26-02-2012 18:52
do faceta ebbee . Nie pisz człowieku kłamstw. Majątek rozprzedawali i rozprzedaja komuniści i liberałowie gdyż w systemie komuny nie było co kraść. Trzeba sie było uwłaszczyć i to zrobili przy okrągłym stole. Wszyscy co mają olej w głowie o tym wiedzą. Ludzie Solidarności nie mają z rozkradaniem Polski nic wspólnego. Wałęse przy okrągłym stole oszukali a ten g...k uważał i uważa ,że jest geniuszem a cała klika postkomunistyczna w tym go utwierdza.
~RP Podziemna 26-02-2012 19:17
dolnoslazak i ebee - komuchy zafajdane, wasz czas się kończy, zapłacicie za zdradę Naszej Ojczyzny, wszystkie kraje bloku wschodniego rozliczyły takich jak wy, została tylko Polska, to kwestia czasu... nadszedł czas wyleczyć biedną RP od gangreny. Nasz kraj przeżył trzy rozbiory, I Wojnę Światową, odparł atak Bolszewików w 1920, przetrwał II Wojnę Światową, przeżył i pokonał komunizm, zostało jeszcze rozliczyć zdrajców.
~ 26-02-2012 20:50
Ad.~RP Podziemna. Aby ułatwic Ci wykonanie bojowego zadania podaj proszę, w którym rejonie naszej umiłowanej ojczyzny siedzisz. Nie zapomnij także podać numeru swojej podziemnej nory. Złoże Ci wizytę i ulatwię wykonanie chrzescijańskiego zadania, abyś poczul się spełniony. DOLNOŚLAZAK.
~ 26-02-2012 21:14
Ad.~ Miś. Masz rację Misiu ludzie "Solidarności" to istne krzyształy. To prawda w PRLu nie wytworzono żadnego majątku dlatego lud pracujacy miast i wsi zamiast żywności miał nic nie warte kartki. "Solidarnościowcy" z rozkradaniem Polski nie mają nic wspólnego, gdyż jako przywódcę sami sobie wybrali półgłówka, ktory dał się oszukać przy stole bez kantów. Ten niezrównoważny, po dziś dzień uważa, że jest geniuszem i nawet blogosławionego JPII zrobil w konia. I dlatego niektorzy uważają, że JPII byl agentem Regana i dzięki temu USA wygrały zimna wojnę z ZSRR. A Solidarnosciowcy to byli wybitni patrioci, którzy rozreklamowali styropian. Wskutek tego ocieplono Zabobrze. DOLNOŚLAZAK.
~RP Podziemna 26-02-2012 23:28
dolnoslazak - cwaniaczku, nasłałbyś na mnie cały odział SB, propozycje odczytuje jako strach przed takimi jak ja i dobrze bo bać się macie czego komuchy, a jeśli jesteś odważny (w co całkowicie wątpię) napisz ktoś ty, a ja już obiecuje, że spełnię obowiązek wobec ojczyznę zdrajco narodu! stawiam żeś z ratusza, któryś z wazeliniarzów zawiły, zapewne przefarbowany lis z SLD do PO, wasz czas dobiega końca...
~Miś 27-02-2012 10:16
do Dolnoslazak. Wy komuchy macie nabyty/ wyuczony/ dar zmieniania faktów ,pojęć,interpretacji w zależności od własnych potrzeb. Nie napisałem palancie ,że ludzie Solidarności to istne kryształy. Napisałem jedynie ,że z rozkradaniem Polski nie mieli nic wspólnego.Pytam się czy twoja baza potrafi tą suptelna różnicę skumać.Ponadto mylisz w swoich wypowiedziach sprawy budowlane/styropian/ ,Zabobrze i JPII co tylko potwierdza fakt ,że w głowie po komunie pozostał tzw. galimatias.
ebee 27-02-2012 14:10
Do RP podziemna. Wybacz internauto, ale jesteś nędznym popaprańczem, przypisującym sobie prawo do opluwania, poniżania i osadzania. Jesteś w moim rozumieniu nędznym gadem omyłkowo nazywanym tylko człowiekiem. Żal mi ciebie. Nie masz żadnych argumentów, lub nie jesteś w satnie ich przywołać. Nie jesteś w satnie uświadomić sobie, że komuna padła ponad 20 lat temu i było nadto czasu, aby komunistów rozliczyć. A polska prawica, do ktorej jak domniemywam się zliczasz nie zrobiła te nie zrobi. Bo zamiast pracować dywaguje, opluwa, wszystkich wini. A to komuchy, a to żydzi. A tymczasem sama nie jest w stanie między sobą się dogadać. Znów podzieliła się na trzy kupki. Nawet Wałęsa jest w waszym rozumieniu zdrajcą. Nie macie żadnych zasad, żadnych ideałów. Tyle.
~RP Podziemna 27-02-2012 16:36
ebee ty wiesz o czym bredzisz? wy zdradzieckie ścierwa mówicie mi o ideałach? i o tym ze nie zrobiliśmy nic przez 20 lat? właśnie robiliśmy, właśnie was zatapiamy, tak mocno się trzymaliście i kombinowaliście by wam w dupsko nic się nie stało to aż 20 lat to trwało, nawet walęse wsadziliście jako człowieka ludu, wy ścierwa, ty mi o ideałach? larwy zd(radzieckie), zero kręgosłupa mo...lnego, jak już będziesz zdychał pomysł przez chwile ile w tym życiu byleś wart i ile ludzi niewinnie przez ciebie i twoich kumpli cierpiało, za miskę strawy... przepraszam za miskę łajna... sprzedałeś się, myślisz, że zrobiłeś interes? możne kiedyś zrozumiesz choć wątpię, wykiwali cie, bo oni żerują na takich cieniasach jak ty, żołnierzyku, jesteś wart dla swoich panów mniej niż dla mnie moja kupa.
~paradise 27-02-2012 20:14
Pełen szacunek dla p. Gwiazdy za słowa prawdy. Była komuna....a teraz jest tuskokomuna! Naród dalej dostaje PO d....i PO kieszeni.
~ 27-02-2012 21:35
Ad.~Miś. Za prawdę powiadm Ci żem nie przypuszczał iż tak strasznie pobłądzilem. Nie moją intencja było zmienianie jakichkolwiek "faktów po faktach". Szkoda,że nie zgadzasz się ze mną. Ja "Solidarnościowców" styropianowców po dziś dzień uważam za kryształy. Ja też napisałem,że "S" nie rozkradali Polski. Jestem starym zgredem i być może moja baza nie potrafi skumać o czym piszesz. Miej zatem chrzescijanski szacunek dla człeka, który stoi u wrót alzheimera. lub parkinsona, niczym nasz ukochany błogosławiony JPII. Czy Zabobrze nie zostało ocieplone styropianem, który tak wspaniałe wypromowali nasi patrioci z "SOLIDARNOŚCI"? Jeżeli jestem w blędzie - to mnie skoryguj. Bym nie wyszedł na calkowitego głupka. Wybacz, niestosowność, ale sprawiasz na mnie wrażenie półgłówka. DOLNOŚLĄZAK
~ 27-02-2012 21:54
Ad.~RP Podziemna. SB bym na Ciebie nie nasłał, gdyż kontakty z nimi urwały mi się tuż po 1989 r. Twoje wątpliwości są trafne - nie jestem odważny. Wręcz przeciwnie, gdy widzę podziemnego, naziemnie s...dalam, gdzie oczy poniosą. Raczej wedle ratusza nie staję. Zatem tam mnie nie uświadczysz. Henny do wlosów nie uzywam ani jakiekolwiek farby. Grzebienia też nie , gdyż jestem łysy i nocą świecę niczym księżyc. Potwierdzam, że mój czas dobiegł końca. Nie mogę z tym się jednak pogodzić do momentu aż wszystkie gnidy nie zostaną wykurzone na powierzchnię. DOLNOŚLAZAK.
~Miś 27-02-2012 22:47
do Dolnoślązak Swoim kolejnym wpisem potwierdziłeś , ze jesteś palant a z palantami się nie dyskutuje. Ludzi dzieli sie na mądrych i głupich a nie na starych i młodych . Starzy ze względu na doświadczenie życiowe powinni mieć wiącej w bazie. Ale jest wiele wyjatków w tym ty.Pólgłówków poszukaj sobie w rodzinie bedziesz sie lepiej czuł.Skończyłem dyskusje!!!
~ 28-02-2012 16:23
Misiaczku szkoda, że przerywasz tak szczerą rozmowę jak "Polak z Polakiem". Nie ty jeden określasz mnie mianem palanta. W dzieciństwie chodziłem do szkółki dla d...li i na padwórkowym placu zabaw miałem ksywkę "palant". Ucieszyłem sie bardzo żeś podjął ze mną dialog. Nikt nie chce. Cieszę się, że tak późno zorientowałeś się że dyskutujesz ze mną - p...pem. Potwierdzam, że starzy powinni mieć "więcej w bazie". Niestety, ja - jako półgłówek /w rodzinie szukać nie muszę/ - mam dużo w nadbudowie. Mówiąc językiem sportowym, ja - jako palant - niestety mam adliwą bazę. Dotąd tego nie wiedziałem. Ty mi to uświadomiłeś. Stokrotne dzięki. Cieplutko pozdrawiam. Bez odbioru. DOLNOŚLĄZAK.
Piipi Jelonkowa 29-02-2012 12:43
..do - [~R.P Podziemna ] .. ni eeeeeeeeeeeeeee mogłam przeczytac tej książki do konca ! Autor - Stefan Dąbski były żołnierz AK, popełnił samobójstwo .. WIDZISZ wspomniena bolą ! - "Egzekutor" .. to biografia mordercy-zołnierza ! ~Wiesz ? .. miałam okazję poznac na Obczyżnie byłego żołnierza AK ..warszawiaka ! Na stare lata z daleka od Ojczyzny .. zabijał gołębie .. tak po prostu z procy !
rymcycymcy 3-03-2012 12:53
Precz z czerwoną zarazą !!! ...wyłączyć Red Tube ! ;))
~ 3-03-2012 14:29
Nie ma kraju niezależnego gospodarczo. W dobie globalizacji wszystkie kraje współpracujące z sobą uczestniczące w gospodarce globalnej są od siebie zawsze zależne. Jeżeli uważa Pan Gwiazda ,że może istnieć kraj który nie musi uczestniczyć w gospodarce światowej niech jedzie do Korei Północnej. Stach
~Baba 3-03-2012 15:14
Wałęsa.I poprowadził nas do strajków,a my jak barany poszli za.Dziś kłótnie i niezgoda po między ludźmi pracy.A góra rozbiera na czynniki pierwsze nasze fabryki huty i zakłady.My i nasze dzieci cierpią,ale jeszcze niema osoby,która by poprowadziła nas do? Jednak przyjdą takie czasy będą uciekać gdzie pieprz rośnie z naszej POLSKI. A pan D.Tusk patrzcie jak nas niszczy,a przecie widać jak na zdjęciach kręci się przy Wałęsie.I co POLSKO.
~ 4-03-2012 9:53
rozliczyć sędziów i prokuratorów...
~gwiazdeczka* 4-03-2012 16:20
przecież Andrzej Gwiazda powiedział prawdę. cała hołota peerelowska ma się dobrze i to już w drugim pokoleniu. dalej mają władzę i robią z nami co chcą. siedzą tylko pod nowym szyldem LSD, PO, PSL itd. swoich sługusów nagradzają etatami z naszych podatków. rudy oszust i kłamca stworzył w latach 2007-2012 ok 80.000 nowych etatów dla swoich klakierów i zadłużył nas od 2007 roku na ponad 400 mld. zł. mało jeszcze?
~ 5-03-2012 14:22
Ad~ gwiazdeczka. PRL zamieszkiwalo ok 38 mln. Polaków. Dlaczego mieszkańców ówczesnego terytorium Polski nazywasz chołotą. Czy Twój tatuś i mamusia urodzili sie na Wybrzeżu Kości Słoniowej? DOLNOŚLĄZAK.
Piipi Jelonkowa 5-03-2012 21:52
.. do - [~Dolnoślązak ] .. bo wtedy .. hołota peerelowska wszystko cenzurowała i przyjmowała do swojego grona tych sługusów do "swojego słuchania" ! ~Dolnoślązaku .. ale ty jestes fajniejszy ! /.. tak podejrzewam / ..
~ 6-03-2012 16:18
ludzie ta nienawiśc siana przez wyznawców pis jest przerażajaca hasła zniewoleni ,ofiary mordu smoleńskiego żydzi ..... co za bzdury wszyscy jestesmy polakami tak samo kochamy,cierpimy ,chorujemy modlimy się w większości do jednego boga /o ironio syna zydówki -jak pis to zniesie?cieszcie sie życiem i przestańcie rozdzierać rany wszyscy skończymy tak samo 2 m. pod ziemią tylko życ trzeba tak ,aby ktos kiedys za wami zatęsknił
~ 6-03-2012 16:50
Ad.~Piipi. Jesteś nieprecyzyjna. Nie chołota PRL-owska wszystko cenzurowała lecz konkretnie - specjalnie do tego powołany - Urząd Kontroli Prasy Publikacji i Widowisk. Bardzo wąskie grono - specjalnie szkolonych - ludzi. W J.G. mieli swoja siedzibę w drukarni przy Konopnickiej. Ostatni szef tego urzędu, po upadku komuny, popełnił sepuku. Świeć Panie nad jego duszą. Za Gierka cenzura trochę odpusciła. Wskutek tego określano Polskę jako " najzabawniejszy camping w obozie demoludów". DOLNOŚLĄZAK
~ 6-03-2012 17:14
Ad.~ z 16:18. Rzekłeś: ".....wszyscy skończymy tak samo 2 m pod ziemią..." Na tym polega równouprawnienie ludzkości. Spotkanie pod jednym piachem. Dziś - z perspektywy czasu - gdy doświadczam dialogu współczesnych Polaków, raduje mi się serce, że nadal żyję w ciekawych czasach. Szczególna rodościa napawa mnie jak Korzonek /współczesny polityczny Nikoś Dyzma/ robi w przysłowiowe jajo jeleniogórskich samorzadowców i polityków wszystkich ugrupowań Kotliny Jeleniogorskiej. Współczuję Prezydentowi, że musi podpierać się wydziałem dialogu, niczym kula u nogi. Naczelnego magistratu postrzegam jako faceta o'KUL-i. DOLNOŚLAZAK.
~Kępiński And 7-03-2012 1:02
Gratuluje redakcji rozmowy. I wywołania tematu. Oczywiście, że jesteśmy zniewoleni. Gdyby było inaczej Wałęsa 22.12.1990 r przysięgałby na konstytucję II Rzeczypospolitej a przysięgał wierność Stalinowi. Polecam na ten temat moje książki (nakład się rozszedł ale można poczytać w jeleniogórskiej Książnicy): -Wielki Mistrz Polski Juliusz Nowina Sokolnicki. Rozmowy 2000- 2008. Przyczynek do biografii; - Zdrada prezydenta Wałęsy & Co. Przyczynek do historii Polski. O tym jest też mój film pod tytułem "Zdrada prezydenta Wałęsy &Co."Może Jelonka zrobi prezentacje tego filmu i publiczną dyskusję o Polskiej racji stanu? Pozdrawiam Andrzej Kępiński
~ 7-03-2012 11:13
Ad.~ Kępiński And. Bardzo mocne słowo "zdrada". Nie używałbym takiego określenia wobec tych, którzy przyczynili się do - w miarę bezkrwawego - przewrotu w całym ówczesnym obozie demoludów. Obydwie zwalczające sie strony używały róznych forteli, zmierzajac do obalenia komuny i przejęcia wladzy. Wszystkich, którzy sie do tego przyczynili nie uważam za zdrajców a za bohaterów. JPII, Bolka , Prymasa i Generała. Także Gwiazdę i Walentynowicz. Byłem w środku tych wydarzeń. Znam je z autopsji. DOLNOŚLĄZAK
~ 7-03-2012 11:23
Cd. z 11:13. Rozdrapywanie ran i podsycanie wzajemnej nienawiści miedzy Polakami dla realizacji okreslonych celów politycznych niczemu nie służy. Film zaprezentować można. Tylko po co? Dziś nikt nie domaga sie prezentacji filmu o krwawym przewrocie majowym zorganizowanym przez Piłsudskiego. W naszych umysłach jest on narodowym bohaterem, pomimo bezeceństwa jakiego się dopuścił. DOLNOSLAZAK.
~buhaha 7-03-2012 23:52
hello lemingi whats up?
~Patriot 8-03-2012 0:00
prawica próbowała rozliczyć komuchów, agentów KGB, zapraszam do historii "nocna zmiana".Swego czasu Kazik napisał kawałek do tego"incydentu"....kojarzycie?
Piipi Jelonkowa 8-03-2012 21:08
..do - [~Dolnoślązak ] .. Piłsudzki ? .. to na starośc wybaczał ludziom i twierdził: .."że każdy może się mylic,popełniac błędy,ale trzeba dac mu możliwośc poprawy !" .. te słowa to prawda,bo ..są wspomnieniem jego żony Aleksandry ! ~Wiesz ? .. byłam wtedy jeszcze dzieckiem ! .. kiedy otrzymywałam od mojego Przyjaciela listy .. z pieczątką CENZURA ! .. moja starsza koleżanka miała kłopot z otrzymmaniem paszportu,a posiadała mieszkanie ! Wyjechała ..a mieszkanie chyba sprzedała człowiekowi,który pracował w Milicji .. to były te "twoje" czasy komuny !
~ 8-03-2012 21:33
Piipi.Czasy komuny nie były ani moje ani Twoje. One były nasze. Listy z pieczątka "cenzura" to byłaś w komfortowej sytuacji. Do mnie nadchodziły z nadrukiem "Nadszedł uszkodzony,. Nagumowany i oklejony w UPT nr ....." Historię z mieszkaniem znam. Kobiecie się udało: dostała paszport dzieki protekcji milicjanta, któremu sprzedała mieszkanie. Ważne, że sprzedała uzyskując jakąś kasę. Znam przypadki, że mieszkanie zostalo podarowane.
~paradise 9-03-2012 20:33
Była komuna, jest tuskokomuna, to przykre i tragiczne dla Polski.
Piipi Jelonkowa 11-03-2012 10:53
..do - [~Dolnoslazak ] .. czy ONI maja prawo juz w wolnej Polsce ..odzyskac "podarowane" dla pracowniaka Milicji .. te swoje mieszkania ??
~ 11-03-2012 21:56
Ad.~Piipi. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy sporzadzic nowy akt darowizny; były milicjant daruje Onej. W tym przypadku stało się inaczej. Darczyńca uzyskał paszport i wyjechał do USA. Zarabiał tam /jak na Polskie ówczesne warunki/ niesamowitą kasę. W PRL-u pozostali krewni darczyńcy, którzy zasilani byli $ zUSA. Milicjant załatwił im działkę i deficytowe materiały budowlane. Wybudowali willę. Byli jemu bardzo wdzieczni, twierdzac że transakcj była opłacalna. DOLNOŚLĄZAK
Piipi Jelonkowa 12-03-2012 10:38
....do - [~Dolnoślązak] .. to dlatego musimy nadal .. *prosic o wizy do USA ! ..rozumiem ..
~xyzII 12-03-2012 19:41
Amerykanie dawno by znieśli wizy ,tylko nasi nie chcą ,ok.1,5 miliona by uciekło.
~kisumianpugo 12-03-2012 20:18
POwtórka z komuny, PRLbis.........
~ 12-03-2012 21:19
Ad. ~Piipi. Zajarzyłaś. To chwalebne. DOLNOŚLĄZAK
Piipi Jelonkowa 13-03-2012 0:17
..do - [~Dolnoślązak] .... ten problem należy do innych ! .. był już wóz Drzymały,a teraz jest barak Obamy ... tak po polsku mieszkamy w EU
~ 13-03-2012 23:30
Niepodległość - jaka niepodległość. Niepodległość ogółu istnieje tylko jeśli poszczególne jednostki są niepodległe to znaczy dopóki obywatele są przedmiotami dla Państwa(władzy) a nie podmiotami to nie ma niepodległości jednostki a zatem niepodległości ogółu. Dopóki obywatele nie będą najważniejszymi podmiotami dla Państwa (władzy) dopóty w tej chorej naszej demokracji nie będzie niepodległości a przecież niepodległość do wolność. Stach
~d***kracja? 14-03-2012 23:59
Wspaniali goście, szkoda, że prowadzący nie przygotował się do wywiadu, chyba, że tak słabo interesuje się historią... i... tak żałośnie pocięte!
rymcycymcy 20-03-2012 21:02
Każdy robi co umi !! :)) Gwiazda sprzedaje swoje poglądy i z tego dobrze żyje ...jego sprawa :) Widziałem niedawno w telewizji wróżkę (faceta) ...i normalnie ludzie dzwonili, zostawiali jej (mu) kasę i słuchali bredni ! :) Nie mogłem uwierzyć ! Wszystko, to kwestia znalezienia popytu na swój "towar" ...jaki by nie był :)
~paradise 20-03-2012 21:16
POwtórka z komuny, PRLbis, Pan Gwiazda to wszystko jasno i trafnie przedstawia! Ale to przekaz dla inteligentnych ludzi, tuskomatoły tego nie POjmują....
~ 4-04-2012 11:48
UWAGA !!! Chcą sprywatyzować dwie potężne kopalnie zatrudniające 5 tyś osób ( KWB ADAMÓW , KWB KLECZEW ) które przynoszą olbrzymie zyski skarbowi państwa. Najpierw chcą je złączyć z PAK SERWISEM a później sprzedać Vattenfalowi za śmieszne pieniądze, oczywiście już podzielone pod stołem. Po prywatyzacji ogłosili 50% redukcje zatrudnienia czyli ok 2,5 tyś ludzi na bruk z okolic Konina i Turka ! Pomóżcie bo nawet regionalna prasa milczy bo jest opłacana przez te spółki ! Po tej sprzedaży 2 największa energetyczna spółka państwowa przejdzie w ręce obcego kraju ! Przyklejajcie to proszę na różne fora, nagłaśniajcie , może GP się zajmie tematem, bo my nie rozumiemy dlaczego sprzedawać firmy dające całym rodzinom pracę ale i potężne zyski skarbowi państwa, roczny przychód obu kopalni 700 milionów
~paradise 5-04-2012 21:13
Kto wolność i Polskę miłuje ten na tuskokomuchów nigdy nie głosuje!
~Zdzichus 8-04-2012 16:12
Od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że na Rząd robi wszystko aby prowincję zamienić na skansen dla bogatej europy. Czy tam mi się wydaje?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group