Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 15715
Zalogowanych: 117
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Niepełnosprawni na Odpuście św. Wawrzyńca

Środa, 12 sierpnia 2015, 14:28
Aktualizacja: 14:34
Autor: Org
Region: Niepełnosprawni na Odpuście św. Wawrzyńca
Fot. Archiwum Stowarzyszenia
W odpustowej mszy z okazji Dnia św. Wawrzyńca – patrona przewodników górskich w dniu 10 sierpnia uczestniczyła 23–osobowa grupa ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” .

Grupa przyjechała busem z Jeleniej Góry i wjechała kolejką linową na Śnieżkę z przewodnikami górskimi Renatą i Andrzejem Marchowskim ze Stowarzyszenia GILDA Przewodników Sudeckich. Po wjeździe na Śnieżkę, przewodnicy ciekawie opowiadali o historii i pięknych szlakach górskich Karkonoszy.

O godz. 12.00 rozpoczęły się uroczystości pod przewodnictwem księży biskupów z Polski i Czech w intencji ludzi gór.

W uroczystości wzięli udział m.in. ratownicy i przewodnicy górscy, posłanka na Sejm Marzena Machałek i przedstawiciele samorządów lokalnych i różnych instytucji.

Po mszy, około godz. 14.30 grupa zjechała kolejką linową ze Śnieżki, aby wrócić do domu. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyprawy i deklarowali przyjazd za rok.

Sonda

Czy obawiasz się, że głosy w Twojej komisji wyborczej zostały źle policzone?

Oddanych
głosów
214
Nie, nie mam żadnych obaw, że było "coś nie tak"
43%
Mogli coś źle policzyć, ale pewności nie mam
48%
Nie wiem, nie interesuję się polityką
9%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Trump zaatakował Iran! Nowa wojna USA na Bliskim Wschodzie?
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Kultura
Teatr Norwida gościł Sławka Gortycha
 
Pogodowo
Ford przegrał z drzewem
 
Piłka nożna
Nasz Antek z kolejnym powołaniem do kadry Polski
 
Kultura
Kryminalnie w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group