Sobota, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 2148
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Niemieckie wyróżnienie dla KARR S.A.

Czwartek, 24 września 2015, 13:25
Aktualizacja: 13:29
Autor: Org
Region: Niemieckie wyróżnienie dla KARR S.A.
Fot. Archiwum KARR
W środę, 23 września, podczas Polsko–Niemieckiego Forum Gospodarczego, które odbywało się w Zgorzelcu – Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego trzymała wyróżnienie za wieloletnią współpracę z drezdeńską Izbą Przemysłowo–Handlową (IHK Dresden). W imieniu Agencji wyróżnienie odebrał Piotr Miedziński, prezes Agencji.

- Dziękuję za uhonorowanie wyróżnieniem w imieniu zespołu Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i swoim. To dla nas miła nagroda i dowód na to, że praca dla regionu przynosi bardzo pozytywne rezultaty – podsumował Piotr Miedziński.

KARR S.A. zawdzięcza wyróżnienie m.in. swojej sztandarowej imprezie – Polsko-Niemiecko-Czeskiemu Forum Kooperacji Firm, które organizuje corocznie od 22 lat w Jeleniej Górze, dlatego szczególne podziękowania były skierowane do Christiana Puppe, kierownika oddziału IHK Dresden w Görlitz, oraz Zygmunta Warocha, którzy wspierają Forum od wielu lat.

Kolejna, 22 edycja tej imprezy odbędzie się 19 listopada w jeleniogórskim Hotelu Mercure. Zaproszone są na nią firmy ze specjalistycznych branż: IT, metalowej, drzewnej i innych. Zapisy na wydarzenie trwają do 9 października na stronie: www.forum.karr.pl. Organizator zaprasza do bezpłatnego udziału dwóch przedstawicieli każdego przedsiębiorstwa i zapewnia obecność tłumaczy oraz wsparcie organizacyjne.

Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze zostało połączone z 10 Konferencją IHK o Polsce oraz panelem dyskusyjnym „Jak rozwijać współpracę – przemysł, technologie, innowacje”. W wydarzeniu wzięli udział polscy i niemieccy samorządowcy oraz przedstawiciele biznesu z obu krajów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group