Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8298
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Nieletni złodziej „dobroczyńca”

Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 12:04
Aktualizacja: 14:55
Autor: TEJO
REGION: Nieletni złodziej „dobroczyńca”
Fot. .........
Gestem popisał się 13–letni przestępca, który rozdał kolegom fanty z napadu na kiosk. Sobie zatrzymał i wypalił papierosy warte 300 złotych. Młody rabuś znany jest policji także z innych wyczynów. Odpowie za wszystko przed sądem dla nieletnich.

W miniony piątek policjanci z Karpacza ustalili i zatrzymali 13-letniego wychowanka jednej z placówek opiekuńczo-wychowczych podejrzanego o kradzieże – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze

Chłopiec notorycznie ucieka z ośrodka i dopuszcza się czynów karalnych w Karpaczu. Jak ustalili policjanci, ma on na swoim koncie co najmniej cztery przestępstwa. Między innymi w grudniu ubiegłego roku włamał się do jednego z kiosków, skąd jego łupem padły karty telefoniczne, zapalniczki, baterie i papierosy o łącznej wartości 300 zł. 13-latek papierosy wypalił, a resztę rozdał swoim kolegom.

Ponadto próbował włamać się do innego z kiosków, ukradł z jednego z mieszkań fajerwerki o wartości 600 zł oraz włamał się i okradł jedną z komórek w gminie Podgórzyn. 13-latek przyznał się do popełnionych czynów, za które teraz odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group