Poniedziałek, 22 czerwca
21°C Jelenia Góra
reklamy

Niedzielne popołudnie w ogniu

Audio

Czytaj na głos

Autor: carioca 1 min czytania

Masowo płoną nieużytki. Strażacy mają pełne ręce roboty. Na szczęście w porę interweniują i gaszą pożary.

reklamy
reklamy

Kilkanaście hektarów łąk i nieużytków paliło się w sumie w niedzielę po południu w Jeleniej Górze i regionie. Między innymi doszło do pożaru trawy przy torowisku w Janowicach Wielkich. Paliła się także łąka w Mysłakowicach oraz nieużytki za byłą cegielnią Sofal przy ulicy Wolności.

Strażacy są niemal pewni, że takie pożary to dzieło wandali i podpalaczy, którzy dla zabawy z ogniem, puszczają z dymem zeschłe trawy na polach. Czynią tym nieodwracalne szkody w przyrodzie oraz mogą spowodować zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka