Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 14440
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niedziela i poniedziałek z futsalem

Sobota, 20 grudnia 2008, 22:23
Aktualizacja: 22:25
Autor: Mateusz Banaszak
Jelenia Góra: Niedziela i poniedziałek z futsalem
W niedzielę i poniedziałek na parkiecie w hali przy ulicy Złotniczej po raz kolejny będziemy mogli oglądać zmagania piłkarzy ligi futsalu, którzy znów powinni zafundować kibicom sporo emocji.

W niedzielę na parkiet wybiegną piłkarze II ligi. Spośród ośmiu zaplanowanych spotkań, które zaczynają się już od godziny 14:00 ciekawie zapowiadają się potyczka dziewiątej w tabeli Maracany Piechowice z KKS-em II Jelenia Góra. Młodzi jeleniogórscy piłkarze zawodzą, zajmując przedostatnie miejsce w tabeli, a więc pojedynek z Maracaną będzie kolejną tym razem jedną z ostatnich szans piłkarzy na osiągnięcie dobrego wyniku w tych rozgrywkach.
Lider po pięciu kolejkach Mitex zagra przeciwko bardzo walecznej i ambitnej drużynie –Strażaków a druga w tabeli Łomnica rozegra dwa spotkania - jedno z Maxem w ramach szóstej kolejki i drugie zaległe z Ekoładem. Wspomniany Ekoład oprócz zaległego spotkania , rozegra mecz ze swoim sąsiadem w tabeli –drużyną Gimnazjum.
W pierwszej lidze również sporo emocji. Oprócz ciekawego spotkania studentów Kolegium Karkonoskiego z piłkarzami z Cieplic, ostra walka zapowiada się między drużynami które walczą o utrzymanie korzystnej pozycji w tabeli min. Pizzeria Carlitos, która zrobi wszystko aby nie stracić cennych punktów w spotkaniu z Endico i piłkarze z Restauracji U Ducha Gór, którzy zajmując wysokie trzecie miejsce będą chcieli dołożyć kolejne w starciu z dziewiątą dopiero Gwardią. O kolejne punkty będą również walczyć drużyny z dołu tabeli. Piłkarzy Uniwersytetu, czeka trudna przeprawa z Pub Golem Jelenia Góra, a Lambert Auto Komis powalczy o punkty z jeżowskim Lotnikiem.

VI kolejka - II Liga futsalu / niedziela 21.12.2008

Maracana Piechowice - KKS II Jelenia Góra, godz. 14:00
Max – KS Łomnica godz. 14:35
Gimnazjum - Ekoład Świat BHP godz. 15:10
Straż Pożarna - Mitex Podgórzyn godz. 15:45
PMPoland - Bobry Wojanów godz. 16:20
Eltel - Energia Pro, godz. 16:55
White Stars - Go Sport godz. 17:30
KS Łomnica - Ekoład Świat BHP 18:05

VI kolejka - I Liga futsalu / poniedziałek 22.12.2008

Endico - Pizzeria Carlitos, godz. 18:10
Kolegium Karkonoskie - Chojnik Jelenia Góra, godz. 18:45
Kry - Cha Chadży - KKS I Jelenia Góra, godz.19:20
Restauracja U Ducha Gór – JSS Gwardia, godz. 19:55
Uniwersytet Ekonomiczny - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 20:30
Lambert Auto – Komis – Jeżów Sudecki, godz. 21:05

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
793
Tak
70%
Nie
20%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Aktualności
Rzucali kulami w Jeleniej Górze
 
Pogoda
W weekend czekają nas nawet przymrozki
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze
 
Aktualności
SOR już po remoncie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group