Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 3082
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie zwracają uwagi na znaki drogowe

Wtorek, 15 grudnia 2020, 9:35
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nie zwracają uwagi na znaki drogowe
Fot. Straż Miejska
Parkowanie w miejscach niedozwolonych - jak popadnie i jak wygodnie. Straż Miejska w Jeleniej Górze prezentuje kolejne przypadki nieprawidłowego parkowania z ostatniego tygodnia (07-13.12).
Do nieprawidłowego parkowania bardzo często dochodzi na ul. Okrzei, a po zmianie organizacji ruchu też na ul. B. Zwycięzcy, na odcinku jezdni oznakowanym znakiem B-36 (zakaz zatrzymywania) z tabliczką T-24 (holowanie pojazdu) - z tego miejsca zaparkowane pojazdy są holowane na parking miejski, co wiąże się z poniesieniem przez kierującego kosztów holowania. Mimo wielu zmian organizacji ruchu i przekazywanych w mediach informacji, kierujący nie zwracają uwagi na obowiązujące oznakowanie - podkreśla Artur Chmielewski ze Straży Miejskiej.
Kolejne przypadki to parkowanie na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego i pod samym znakiem zakazu na ul. Wojewódzkiej. Ten sposób parkowania kończy się postępowaniem mandatowym lub skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze - dodaje strażnik.

Twoja reakcja na artykuł?

9
23%
Cieszy
2
5%
Hahaha
2
5%
Nudzi
2
5%
Smuci
11
28%
Złości
13
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (38)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
212
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group