Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8501
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nie wrócił do zakładu karnego z pracy

Piątek, 6 czerwca 2014, 7:59
Aktualizacja: 8:01
Autor: 112
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który 30 maja br. nie powrócił z pracy do jednego z zakładów karnych we Wrocławiu, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za zabójstwo. Od tego czasu ukrywał się.
4. czerwca policjanci zespołu ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36–letniego mężczyznę, który uciekł z zakładu karnego we Wrocławiu.

Mężczyzna miał zgodę na pracę poza murami zakładu i 30. maja po zakończonej pracy uciekł. Za kratkami miał spędzić jeszcze rok i 3 miesiące. Od tego czasu ukrywał się przed policją w różnych miejscach.

- W trakcie prowadzonych czynności policjanci uzyskali informację, że 36-latek w środę po południu najprawdopodobniej pojawi się w mieszkaniu swoje ciotki w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze. Około godziny 14.30 zapukali do jej lokalu. Za kotarą zauważyli poszukiwanego 36-latka. Mężczyzna nie zdążył zareagować. Został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia umieszczony w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze - informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group