Piątek, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 7431
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie parkuj przy Drzymały, bo przyjdzie „Oponka”

Czwartek, 23 lutego 2012, 7:57
Aktualizacja: Piątek, 24 lutego 2012, 8:10
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Nie parkuj przy Drzymały, bo przyjdzie „Oponka”
Fot. Petr
Od kilku tygodni w samochodach zaparkowanych przy ulicy Drzymały w Jeleniej Górze ktoś w nocy przecina opony. – Każdego ranka budzę się z niepokojem, czy znów nie będziemy musieli kupić nowego kompletu, bo „Oponka” sobie o nas przypomniał – mówi nam pani Aleksandra, zamieszkała przy ulicy Drzymały 10.

O nocnym przecinaniu opon przez nieznanego jak dotąd sprawcę, którego inni mieszkańcy ulicy Drzymały 10 w Jeleniej Górze nazwali „Oponką” – pani Aleksandra oraz jej narzeczony poinformowali policję. O nagłośnienie sprawy zwrócili się również do nas celem, jak to ujęli, „rozbudzenia czujności” w zamieszkałej przez nich dzielnicy.

– Pierwszy raz opony w naszym samochodzie ktoś przeciął kilka tygodni temu. Wymieniliśmy, a co innego mieliśmy zrobić. Tydzień później sytuacja się powtórzyła. Co więcej, od sąsiadów usłyszeliśmy, że także za ich pojazdy wziął się „Oponka” – mówi nam pani Aleksandra.

I dodaje: – Jednemu z sąsiadów przecięto opony trzykrotnie. Poinformowaliśmy o wszystkim policję ale nie wiemy, czy coś z tego będzie. Boję się, że sprawa zostanie umorzona. Nie chcę w przyszłości parkować samochodu daleko od domu.

Zgodnie z obowiązującym kodeksem karnym, za przecinanie opon w pojazdach parkowanych na terenie miasta grozi kara nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group