Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6006
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Neo–Nówka z „Pielgrzymką do miejsc śmiesznych”

Wtorek, 11 marca 2014, 9:00
Aktualizacja: 9:02
Autor: Manu
Jelenia Góra: Neo–Nówka z „Pielgrzymką do miejsc śmiesznych”
Fot. Organizator
24 marca (w poniedziałek) o godz. 20.30 na deskach Teatru im. Norwida, w ramach Sceny Impresaryjnej, wystąpi wrocławski kabaret Neo–Nówka z najnowszym programem pt. „Pielgrzymka do miejsc śmiesznych”.

Neo-Nówka to formacja artystyczna pochodząca z Wrocławia, założona w 2000 roku. Aktualnie tworzą ją: Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki. Skecze kabaretu poruszają aktualne problemy polityczne, społeczne i kulturowe współczesnych Polaków.

Tym razem kabaret Neo-Nówka zabiera widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie być powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu jest fabularyzowany wątek małżeństwa Paciaciaków, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. O warstwę muzyczną zadba koncertujący z kabaretem od czterech lat zespołu Żarówki.

Ceny biletów: I miejsca (parter) - 80 zł, II miejsca (I balkon): 60 zł, III miejsca (II balkon): 40 zł. Bilety do kupienia w kasie Teatru im. Norwida.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group