Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 7751
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nasz człowiek w kadrze Polski!

Czwartek, 17 marca 2011, 20:01
Aktualizacja: Niedziela, 20 marca 2011, 2:07
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Nasz człowiek w kadrze Polski!
Fot. użyczone
Mowa o Piotrze Cieślińskim, czołowym zawodniku Jeleniogórskiego Klubu Oyama prowadzonym przez sensei’a Rafała Majdę. Mistrz świata z Montrealu został powołany do szerokiej kadry zawodników Polskiej Federacji Karate Oyama na majowe Mistrzostwa Europy pełnokontaktowego karate w Estonii, które odbędą się 15 i 16 maja.

Piotr Cieśliński to zdobywca złotego medalu na Mistrzostwach Świata Dageki World Karate w Montrealu i srebrny medalista Oyama Top 2010. Jest także czterokrotnym mistrzem Polski w formule Full Contact (Thai Kick Boxing) oraz mistrzem Polski knockdown w kategorii lekkiej.

Obecnie trwają przygotowania zawodników w macierzystych klubach (kadra liczy 10 zawodników w kumite/walkach i ok. 15-20 zawodników w kata/formach) pod kątem zbliżających się Mistrzostw Europy. Dodatkowo Rafał Majda pełniący funkcję trenera kadry prowadził 12 marca w Krakowie zgrupowanie Oyama PFK, podczas którego nacisk położony był na kombinacje walki w krótkim dystansie i zaawansowane elementy techniczne, zawierające wysokie kopnięcia – opadające i obrotowe.

Kolejne konsultacje kadry z udziałem jeleniogórzan odbędą się 16 kwietnie również w Krakowie. W najbliższym czasie zawodnicy naszego klubu powalczą m.in. w Mistrzostwach Polski seniorów i juniorów (Białystok i Lublin), Mistrzostwach Europy (Estonia), Lidze Mistrzów Muay Thai/Boksu Tajskiego (Kraków) oraz innych mniejszych turniejach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group