Poniedziałek, 5 czerwca
Imieniny: Walerii, Waltera
Czytających: 6320
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Nastolatkę odnaleziono

Sobota, 12 września 2020, 12:15
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 września 2020, 11:07
Autor: WAC
Region: Nastolatkę odnaleziono
Fot. policja
Szczęśliwie zakończyły się kilkudniowe poszukiwania 14 – letniej Roksany z Bielska Podlaskiego. Dziewczyna została odnaleziona dzisiaj (12.09) w nocy, w lesie w pobliżu Lwówka Śląskiego

Nastolatka w miniony poniedziałek (7.09) wyszła z domu do szkoły i w tym momencie kontakt rodziny z nią się urwał. Dziewczyna zmieniła wygląd (m.in. przefarbowała włosy) i udała się na dworzec PKP, skąd pojechała pociągiem do Bolesławca. Tam na dworcu PKP spotkała się z nieznanym mężczyzną i ślad po niej zaginął.

Po otrzymaniu tej informacji dolnośląscy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działania te zaangażowani byli funkcjonariusze z powiatu bolesławieckiego oraz z grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej przy Komendzie Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, której nieodłącznym ogniwem jest pies tropiący.
 
Intensywne działania poszukiwawcze trwały kilkanaście godzin. W tym czasie do sprawy został zatrzymany mężczyzna, którego policjanci poszukiwali w związku z zaginięciem nastolatki, jest to mieszkaniec województwa dolnośląskiego. Dziś kilka minut po północy funkcjonariusze odnaleźli dziewczynę na terenie pustostanu mieszczącego w kompleksie leśnym na terenie powiatu lwóweckiego. 14-latka cała i zdrowa, po konsultacji lekarskiej, została przetransportowana do jednostki policji, skąd trafi pod opiekę rodziny.

Twoja reakcja na artykuł?

13
35%
Cieszy
3
8%
Hahaha
3
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
5%
Złości
16
43%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
855
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group