Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 12015
Zalogowanych: 98
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nastolatek okradał altanki, napadł też na kobietę

Środa, 24 kwietnia 2013, 8:00
Aktualizacja: 8:02
Autor: 112
W poniedziałek (22 kwietnia) policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 17–latka podejrzanego o kradzieże z włamaniem oraz kradzież rozbójniczą.

Jak ustalili funkcjonariusze, chłopak od stycznia do kwietnia tego roku dopuścił się co najmniej pięciu przestępstw w Jeleniej Górze. Ma on na koncie kradzieże z włamaniem do altanek oraz do pomieszczenia gospodarczego na budowie domu jednorodzinnego. Jego łupem padły głównie elementy metalowe, rury, kątowniki, elektronarzędzia.

- W trakcie jednego z włamań 17-latek łup przerzucał przez płot. Jego zachowanie zwróciło uwagę sąsiadki pokrzywdzonego. Kiedy kobieta zainterweniowała, wówczas chłopak uderzył ją w głowę i uciekł. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz ustalają kolejnych pokrzywdzonych. Nie jest wykluczone, że popełnił on więcej podobnych czynów – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Zatrzymany przyznał się do popełnienia tych przestępstw. Grozi mu do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
561
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Zaproszenie na Festiwal Światła w Cieplicach
 
Aktualności
W sobotę otwarcie kawiarni na Zabobrzu
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group