Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Nastolatek kradł i demolował

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Kilku aktów wandalizmu dopuścił się 16–letni chłopak, który pod koniec ubiegłego roku uciekł z ośrodka wychowawczego i rozrabiał w mieście.

reklamy

Nieletni dopuścił się co najmniej sześciu przestępstw. W nocy z 25 na 26 grudnia 2009 roku na Zabobrzu, między innymi, próbował włamać się do jednego ze sklepów spożywczych, z samochodu ukradł kołpaki, uszkodził skrzynkę z licznikiem energetycznym. Obecnie policjanci ustalają pokrzywdzonych i poniesione przez nich straty – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Nastolatek popełniał przestępstwa podczas ucieczki z jednego z ośrodków wychowawczych, do którego trafił za wcześniejsze przestępstwa. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka