Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7096
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nasi wolontariusze WOŚP w sztabie orkiestry serc

Poniedziałek, 4 stycznia 2016, 7:53
Aktualizacja: 7:56
Autor: Michał Piasecki
Jelenia Góra: Nasi wolontariusze WOŚP w sztabie orkiestry serc
Fot. Użyczone
Przedstawiciele wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działających przy Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży All–ternatywa, udali się do Sztabu Głównego WOŚP w Warszawie, by przygotować identyfikatory oraz pomóc przy ich laminowaniu.

Wyjazd był również niezwykłą okazją do spotkania z prezesem fundacji – Jurkiem Owsiakiem, który podpisał gadżety przekazane na licytację. Razem z jeleniogórskimi wolontariuszami nagrał również krótki materiał wideo dotyczący 24. Finału (

)

Warto również wspomnieć, że podczas 24. Finału WOŚP, dzięki współpracy Fundacji WOŚP z MasterCard i Bankiem Pekao SA, darczyńcy będą mogli przekazać datki kartami płatniczymi, ponieważ dziesięciu wolontariuszy jeleniogórskiego sztabu zostanie wyposażonych w terminale.

Wolontariusze z przenośnymi terminalami będą wyraźnie oznaczeni: każdy z nich, obok tradycyjnego identyfikatora wolontariusza 24. Finału WOŚP oraz arkusza z czerwonymi serduszkami dla darczyńców, będzie nosić specjalną koszulkę informującą, że dana osoba przyjmuje datki przekazywane kartami płatniczymi. W trosce o bezpieczeństwo transakcji każdy terminal będzie oznaczony naklejką z hologramem WOŚP. Logo Orkiestry będzie także wyświetlane na ekranie urządzenia w trakcie transakcji.

Wszystkie informacje na bieżąco przekazujemy również na sztabowym facebooku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group