Sobota, 27 czerwca
28°C Jelenia Góra
reklamy

Nasi wolontariusze WOŚP w sztabie orkiestry serc [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Michał Piasecki 1 min czytania

Przedstawiciele wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działających przy Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży All–ternatywa, udali się do Sztabu Głównego WOŚP w Warszawie, by przygotować identyfikatory oraz pomóc przy ich laminowaniu.

reklamy

Wyjazd był również niezwykłą okazją do spotkania z prezesem fundacji – Jurkiem Owsiakiem, który podpisał gadżety przekazane na licytację. Razem z jeleniogórskimi wolontariuszami nagrał również krótki materiał wideo dotyczący 24. Finału (https://youtu.be/X_oOBiOwhng)

Warto również wspomnieć, że podczas 24. Finału WOŚP, dzięki współpracy Fundacji WOŚP z MasterCard i Bankiem Pekao SA, darczyńcy będą mogli przekazać datki kartami płatniczymi, ponieważ dziesięciu wolontariuszy jeleniogórskiego sztabu zostanie wyposażonych w terminale.

Wolontariusze z przenośnymi terminalami będą wyraźnie oznaczeni: każdy z nich, obok tradycyjnego identyfikatora wolontariusza 24. Finału WOŚP oraz arkusza z czerwonymi serduszkami dla darczyńców, będzie nosić specjalną koszulkę informującą, że dana osoba przyjmuje datki przekazywane kartami płatniczymi. W trosce o bezpieczeństwo transakcji każdy terminal będzie oznaczony naklejką z hologramem WOŚP. Logo Orkiestry będzie także wyświetlane na ekranie urządzenia w trakcie transakcji.

Wszystkie informacje na bieżąco przekazujemy również na sztabowym facebooku.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka