Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6280
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Napadli na policjantów, mieli narkotyki – posiedzą

Czwartek, 22 maja 2014, 9:30
Aktualizacja: 9:33
Autor: 112
Jelenia Góra: Napadli na policjantów, mieli narkotyki – posiedzą
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci zatrzymali dwóch braci w wieku 22 lat. Jeden z nich podejrzewany jest o czynną napaść na funkcjonariuszy, posiadanie narkotyków, groźby karalne i szereg wykroczeń w ruchu drogowym. Drugi – również o napaść na funkcjonariuszy, kierowanie pojazdem wbrew zakazowi sądowemu i posiadanie narkotyków.

Policjanci jednego z braci poszukiwali od kilku tygodni. W tym czasie mężczyzna ukrywał się przed nimi w różnych miejscach. Pod koniec kwietnia br. jeleniogórzanin nie zatrzymał się do kontroli drogowej i próbował przejechać policjantów. Podczas ucieczki popełnił szereg przestępstw w ruchu drogowym, porzucił auto i uciekł. W jego samochodzie wówczas policjanci zabezpieczyli narkotyki. Funkcjonariusze ustalili także kierującego, którego od tego czasu poszukiwali.

- 20 maja br. około godziny 10.00 funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, będący w czasie wolnym od służby, zauważył poszukiwanego 22-latka na jednej ze stacji paliw w Jeleniej Górze. Powiadomił oficera dyżurnego , który na miejsce wysłał funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Okazało się, że 22-latek przebywa w towarzystwie swojego brata. Chcąc uniknąć zatrzymania obaj mężczyźni zaatakowali policjantów. Obaj równie wyzywali funkcjonariuszy i grozili im pozbawieniem życia. Grozi im do dziesięciu lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group