• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 0:56
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 5664
  • Zalogowanych: 11
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Napadli na kierowcę autobusu, zostali zatrzymani po pościgu

Wiadomości: Bukowiec/ Mysłakowice
Poniedziałek, 21 maja 2012, 10:07
Aktualizacja: 10:08
Autor: Angela
Dwóch mieszkańców gminy Mysłakowice w wieku 17 i 18 lat w sobotę (19.05) napadło w Bukowcu na kierowcę autobusu MZK. Napastnicy zastraszyli mężczyznę rozbitą butelką i ukradli mu 70 zł. Pokrzywdzony powiadomił policję. Kilkanaście minut później złodzieje byli już w policyjnym areszcie. Grozi im do 15 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.15. Sprawcy wykorzystali sytuację, że kierowca rozpoczynał pracę i w autobusie nie było jeszcze pasażerów.

- Wcześniej przygotowanym „tulipanem” zagrozili mu pozbawieniem życia i zdrowia, a następnie ukradli 70 zł. Po napadzie uciekli. Pokrzywdzony nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna o przestępstwie powiadomił policję i dokładnie opisał napastników – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. -

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie sprawców. Kilka minut później zauważyli mężczyzn, których rysopis odpowiadał poszukiwanym.

Na widok funkcjonariuszy napastnicy zaczęli uciekać. Po drodze wyrzucili skradzione pieniądze oraz bluzy. Po krótkim pościgu zostali zatrzymani. Trafili do policyjnego aresztu. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia mogą spędzić w więzieniu nawet 15 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz

~maruda 21-05-2012 10:23
Policjantom należą się gratulacje za skuteczne działanie!!!!!
~ 21-05-2012 11:00
do 21-05-2012 10:34 | ~ | żenada
~ 21-05-2012 11:01
grozi im 15 lat a ile dostaną? to jest wlłasnie nasze prawo
~pewnie 21-05-2012 11:10
a może w zawiasach takie nasze prawo jest. I na złość chroni przestępców ,a dać im tak chłostę publiczną za wyczyn i 2000 godzin w kamieniołomie jak by zasmakowali ciężkiej kary to odechciało by im się wszystkiego. pozdrawiam.
~alicjaa 21-05-2012 11:14
Czy to nie Szklana znów szaleje ?
~do alicja 21-05-2012 11:19
nie szklana ale twój głupi wpis na portalu
~ 21-05-2012 11:59
Przecież Szklana na 12 lat, a napisali, że oni starsi byli...
ja87 21-05-2012 12:33
A to gnoje!!!
Niggers 21-05-2012 12:34
Coraz zdolniejsza młodzież ! To próba zdobycia gotówki najgłupsza z możliwych ! Za taką Bandytkę posiedzą bo kary są w tym przypadku surowe ! Na debilizm lekarstwa nie ma. A Kraść to trzeba umieć.
~kasa 21-05-2012 12:53
Ale barany!!!
~canon49 21-05-2012 13:03
Dlaczego zawsze jest napisane że ukradli? Przeciez to nie jest kradzież tylko rabunek. Może chodzi o mniejszą karę za ten czyn?
~sam 21-05-2012 13:04
Kiedy skończy się ta dziwna moda na autobusy bez zamykanej kabiny kierowcy? Każdy może kierowcy dać w ryj, zabrać pieniądze, szarpnąć za kierownicę w czasie jazdy. Kierowca autobusu powinien być odgrodzony od pasażerów dla swojego i ich bezpieczeństwa.
~ 21-05-2012 13:16
Coraz zdolniejsza młodzież ! To próba zdobycia gotówki najgłupsza z możliwych ! Za taką Bandytkę posiedzą bo kary są w tym przypadku surowe ! Na debilizm lekarstwa nie ma. A Kraść to trzeba umieć.
~s. 21-05-2012 13:48
17 i 18 lat. Coraz głupsza ta młodzież.
~Czytelnik 21-05-2012 16:44
Mówcie co chcecie ale Policja jest potrzebna na każdym kroku, bo nigdy nie wiadomo kiedy kosą dostaniesz za głupie pare groszy!!! Brawo policja.
~~Tiger2000~ 21-05-2012 16:58
Bardzo dobrze, że ich złapali! Znam ich i wiem, jak się zachowują. O ile wiem, ukradzione pieniądze mieli przeznaczyć na narkotyki... Naprawdę- młodzież staje się coraz bardziej inteligentna... Kara im się jak najbardziej należy i gratuluję policjantom odwagi i brawurowej akcji!
~jano 21-05-2012 17:18
WITAM,bardzo,bardzo popieram wpis PEWNIE kamieniolomy i dobrze dac w dupe tak by nie mogli siedziec i posypac s o l a . Stwierdzam tez i popieram ze dzisiejsza mal. jest b.b,,glupia a Policji naleza sie wielkie dzieki i brawa.Tak trzymac...Pozdrawiam.
~jajko 21-05-2012 18:31
spokojnie spokojnie matoły ! to tylko bezstresowe wychowanie !!!!
~ 21-05-2012 19:04
może by sie zajęli czymś pożytecznym... tak to jest kiedy młodzież nie ma żadnych pasji ani celów do realizacji..cymbały robią to tylko z nudów.
~Do Tigera 2000 21-05-2012 19:22
Czy to ty jesteś tym znanym dilerem w Mysłakowicach, skoro wiesz, że mieli przeznaczyć te pieniądze na narkotyki?? Pewnie przyszli do ciebie bez kasy i chcieli na kredyt, ale nie dałeś i powiedziałeś, żeby se kierowcę z MZK napadli... I stąd wiesz.
~pero 21-05-2012 20:22
co ty kumpel wypisujesz. to są bandyci i tylko szczęście, że nikogo nioe zabili. Ni8e 15 lat ale conajmniej z 3 powinii wyłapać za swoje błędy się płaci i nie na usprawiedliwienia, wiem, że młodzi ale to nie zmienia fatu jedenego z najcięzszych przestępstw.
~ 21-05-2012 20:25
MACIE SWOJE BEZSTRESOWE WYCHOWANIE
~kumpel 21-05-2012 20:32
ludzie gowno wiecia a sie wypowiadacie znam ich i zrobili cos czego beda zalowac cale zycie ale wy nie byliscie mlodzi nie robiliscie glupich zeczy napewno tak i nie wyskakiwac mi tu z narkotykami bo gowno was to obchodzi na co to bylo!!:)
~kubex 21-05-2012 20:36
wyrwać chwastów nieletnich debili
Piipi Jelonkowa 21-05-2012 21:22
..do - [~Kubex] .. nie pomoże ! .. bo chwast ma nasiona ! ~WIADOMO .. *r.męski !
~kpt bonkers 21-05-2012 21:45
artykuł trafił na główną na onecie, nie zdarza się to często, więc trzeba się cieszyć z takiej "reklamy" naszego miasta, gdyż na inną próżno czekać :)
~SLU GANG 21-05-2012 21:57
~~Tiger2000~ znasz ich i gówno o nich wiesz, pieniądze mieli przeznaczyć na pały gumowe żeby Ci ryj wyprostować a nie na narkotyki. Artykuł napisany aby pochwalić naszą cudowną policję, nie ma to jak pościgi, strzelaniny... Jesteście mocni tylko za monitorem, hejterzy!
~werty 21-05-2012 22:29
Wszystko przekolorowane! Wracajcie chlopaki!
~Gość 21-05-2012 22:33
Co za debile bez szkoły, ambicji i IQ. Nie należy im się szacunek ze strony społeczeństwa, oby ich ktoś tak napadł. Odpowiednio mocniejszy.
~Ona 21-05-2012 22:40
ktorzy to gowniarze? jak sie patrzy na mlodych typow co ledwo z gimnazjum wyszli i sie palentaja po myslakowicach i okolicy to az sie slabo robi patrzac na nich. woza sie jak woznica i mysla ze sa kims, zal ich poprostu zal.
~............. 21-05-2012 23:53
Mysłakowice to miasto seksu dillu i alkoholu większość kobiet z tamtych stron jest rozjechanych jak kombajny
~jebac Psy!!! 22-05-2012 8:30
ludzie za to dostana zawiasy bo jakby zabili to by dostali gora 3 lata takie jest powalone prawo zlodziej kradnie bo nie ma z czego życ dlatego nie powinienen dluzo dostac a ten co zabije dostaje tyle co ten który ukradl...jak to zmienic??
~do ciuli 22-05-2012 8:36
ludzie którzy mysla,ze psiarnia to normalni ludzie to myla sie ja nie raz bylem w karpaczu na obronców pokoju u tych pajaców z 050 i wiem co oni za cuda odwalaja(leja,kopia i bija)i jak to zmienic by tak nie robili??
~do 08.30 22-05-2012 8:39
jestes masakryczny!
~xxx 22-05-2012 11:43
bardzo dobrze bo takie dziadostwo trzeba tępić, teraz jest idealny przykład wychowywania rodziców, rodzice tych gnojków też powinni być postawieni do odpowiedzialności
~RYCHU P 22-05-2012 11:56
Co wy kasztany pierd*licie farmazony,nie wiecie jak było, to co psiarnia(mendy,pały)opowiada to bzdury.Chłopaki lada moment zostaną oczyszczeni z baz pod stawnych zarzutów,i tyle wam powiem lajkoniki jeba* a jak wyjdą to w tedy dopiero poleje prawdziwa krew!!! :) SLUP
~kk 22-05-2012 15:29
boze zamknijcie mordy!!!
~J. 22-05-2012 23:02
Co za żenada..! Nie rozumiem po co ich bronicie. Napadni na gościa? No tak. (nie jest to istotne po co ale to zrobili). Ludzie broniąc ich myślicie że nic takiego się nie stało.? Nikt normalny o zdrowych zmysłach nie dopuszcza się takich czynów.. W życiu trzeba sobie radzić ale do wszystkiego dochodzi się ciężką pracą.
~Pirug 34 23-05-2012 1:25
BARDZO DOBRZE niech sobie posiedzą to po wyjściu będą sadzić tulipany na ogródku a nie straszyć kierowców :-D
~fm 23-05-2012 13:11
Slu!
~slu 23-05-2012 13:15
Kierowca konfident za 70zl mógł odpuscic, ziomek wracam do lubo
~kumpel 23-05-2012 15:22
to jest wszystko gowno prawda
~ 24-05-2012 7:56
głupota i to bardzo buza z ich strony a moze rzecznik prasowy policji cos wiecej powie o zatrzymaniu warunkach i procedurach atatystyka za wszelka cena. młodzi głupi pewnie nauczka która uchroni przed nastepmymi głupotami jak wiezienie nie zdąży zdegenerowac
~aw 31-05-2012 12:56
Gratuluje rodzicą wychowania bandytów
~dz 31-05-2012 13:19
Podobnie jeden chodzi do liceum o profilu wojskowym.
~rrr 31-05-2012 13:21
Za takich płaci się podatki a do kamieniołomów bandytów jak dawniej i pracują
~sdf 31-05-2012 14:49
Gratuluję policji szybkiego działania a bandytów do celi na 15lat a rodzice ładnie ich wychowali
~GRW! 3-07-2012 19:19
Chłopaki! Jak najszybciej na wolność
~:-) 23-11-2012 14:00
RYCHU P...WYPAD DO PARTNERA ZE ZWIAZKU PARTNERSKIEGO. I NA LOVE PARADE.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group