Z okazji Dnia Dziecka najmłodsza grupa żaczków KKS–u Jelenia Góra wzięła udział w turnieju w Gryfowie Śląskim. W rozgrywkach oprócz naszego klubu wzięły udział Akademia Piłkarska Gryfów i Nysa Zgorzelec.
reklamy
Młodzi piłkarze zaprezentowali swoje bogate umiejętności techniczne i do ostatnich minut zawzięcie walczyli na murawie. Przez cały turniej czuć było w powietrzu ducha sportowej walki. Na zakończenie rozgrywek każde dziecko zostało udekorowane złotym medalem, a zawodniczka KKS-u Jelenia Góra Sonia Michalska została uznana najlepszym zawodnikiem turnieju. Po rywalizacji sportowej mali piłkarze uzupełniali siły przy wspólnym grillu. Do boju naszych małych sportowców zachęcał głośny doping rodziców.
Skład drużyny KKS-u: Sonia Michalska, Oliwa Zarzycka, Nina Piesiak, Szymon Sujewicz, Krzysztof Stankiewicz, Szymon Kubiak, Gracjan Zarzycki, Kacper Szumski. Trener: Magda Harapin, menadżer drużyny: Andrzej Rutkowski.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia.
Polityka prywatności i cookies
Ustawienia cookies
Zarządzaj zgodami
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Niezbędne
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zawsze aktywne
Preferencje
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Analityka
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Treści zewnętrzne
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Reklamy i pomiar
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.